Jacek Bartosiak trzeźwo o wizycie Trumpa w Polsce

1 polubienie

I ty myślisz przyjacielu że ja teraz przez 24 minuty będę tego słuchał?

Trump woli patrzeć na huragan z okna swojego super biurowca niż na rzekę gówna made in poland

3 polubienia

Tylko dla zainteresowanych :slight_smile:

Niestety masz rację, bo gdyby tylko mógł powiedzieć wprost co myśli to usłyszelibyśmy coś w stylu: " Mnie interesuje tylko, abyście nie zmieniali swej polityki, ale POZA TYM najlepiej to pier***cie się …"

4 polubienia

I jeszcze by dodał - gówno mnie obchodzicie. Dosłownie w przenośni. Chcę tylko waszych pieniędzy. Poza tym lubię jako ktoś mnie liże po mych pomarańczowych włosach między pośladkami.

2 polubienia

Przecież Polska władza dobrze rozumie się z władza USA i każdy wie o co drugiemu chodzi…

1 polubienie

Tutaj nie trzeba słów, aby się porozumieć :slight_smile:

1 polubienie

stanowczo za dlugie.
Trump juz rozpoczal kampanie wyborcza u siebie.
ma ryzykowac to co go spotkalo w Anglii czy Francji ostatnio? przeciez nie wszyscy by go witali chlebem i sola w pozycji kleczacej.
a dziennikarze amerykanscy wscibscy - tych protestujacych znajda, a przeciwni to nawet jakas ustawke anty zrobia…
zwlaszcza, ze z ruchu bezwizowego znowu nici.

3 polubienia

To też mówię, że “gdyby tylko mógł” ale wiadomo, że nie może powiedzieć co myśli :smiley:

kro nie moze, bo juz sie pogubilam?
Trump ma to gdzies, na glosy polonii amerykanskiej sie to nie przelozy, a na Florydzie moze jakies punkty zlapie?

1 polubienie

Chyba, że z tym “stanowczo za długie” miałaś na myśli film :slight_smile:

Mi chodzi oczywiście o Trumpa

1 polubienie

No to musze posluchac
Slucham…

1 polubienie

Miales racje, kiedy mi radziles posluchac jego wypowiedzi
Ten Bartosiak to jak slucham madry facet.
Sposob wypowiedzi, sposob rozumowania, sposob wyciagania wnioskow
Rzeczowo i logicznie!!!
Jak wyslucham do konca tego odcinka a potem i innych zaleglych to jeszcze napisze

2 polubienia

To jeden z najmądrzejszych ludzi jakich poznałem w życiu :slight_smile:

1 polubienie

Calkowicie sie z toba zgadzam
Dziekuje ci bardzo, ze moglam go “poznac”
Zaraz poszukam innych jego wypowiedzi…

1 polubienie

W moich pytaniach masz kilka ostatnich aktualności :slight_smile:

1 polubienie

Dziekuje bardzo,
wlasnie sobie poszukalam w twoich pytaniach linkow do jego wypowiedzi

1 polubienie

I w dodatku otworzył mi oczy na to jak wielu ludzi, którzy wcześniej wydawali mi się w miarę mądrzy, stracili bardzo dużo w moich oczach.

Ja to już wiem, że on z Amerykanami naprawdę współpracuje bo udowodnił to już nie raz …

1 polubienie

To samo moge stwierdzic odnosnie tak zwanych “znafcow”, ktorzy cytuja tylko to, co gdzies kiedys przeczytali, a wlasnych przemyslen nie maja
A ten facet slychac z tego co mowi, ze nie tylko ma wiedze, ale i przemyslenia

1 polubienie

Kolejne komentarze na ten temat Jacka Bartosiaka …

1 polubienie

Jacek twierdzi, że Rosjanie napadali nas 23 razy przez bramę smoleńską tutaj. A były to przecież wojny dużo większe niż polsko-litewskie w średniowieczu …

1 polubienie