Jacek Bartosiak znowu zaczyna ciekawie mówić

1 polubienie

Trump chciał się posłużyć? To chyba Żydzi posługują się Trumpem i USA… xd

1 polubienie

XD. Chcieliby :slight_smile: Prawda w życiu jest dużo bardziej skomplikowana

No i właśnie dlatego nie słucham jakiegoś Bartosiaka XD
Żart… Ale czasami gada tak… przyziemnie że burzy to moje wizję świata xd tytuł filmu jak bym ogladal jakieś fakty tvn czy wiadomości i nawet nie włączyłem przez to… No ale wiadomo że taki gość nie będzie gadal o czymś co nie jest oficjalne…
A oficjalna wersja nie równa się zawsze prawda…
Na temat smolenska co mówi? Że to katastrofa? … No to już stracony dla mnie :rofl:
Dobry przykład ten Smoleńsk… Nawet nie bierze pod uwagę innego scenariusza tylko gada swoje mądrości na temat oficjalnej wersji, nikt mu nie zarzuci przynajmniej bycia jakimś fanatykiem a mądrym profesorem którego słuchają “inteligenci” XD czy tam doktorem :rofl:

1 polubienie

No właśnie on mówi co jest nieoficjalne w masowych mediach, ale z drugiej strony czasem jak go ktoś o coś pyta to otwarcie stwierdza, że nie może o tym mówić :smiley: :see_no_evil:

Pan Nikt nazwał Trumpa “Donaldem Trupem” hehe :rofl:

PS. I tak zdecydowanie wolę słuchać Jacka Bartosiaka, a Pana Nikt traktuje z delikatnym co najmniej przymrużeniem oka :slight_smile:

Nie wiem czy słyszałeś chyba w listopadzie była taka informacja (oczywiście nie oficjalna XD) żeby Polacy od wtedy do końca lutego nie podróżowali za granicę i wypłacili kasę z bankow(oczywiście to takie info w stylu lepiej to zrób bo może trafić na ciebie)… Chodziło o to ze na granicach Polski czy na lotniskach są “wyłapywani” ludzie i ściąganie w trybie pilnym do wojska na szkolenia… W ogóle nawet w mediach czy mediach społecznościowych słyszy się że przychodzą do domów W NOCY z wezwaniem na szkolenia i biorą nawet ludzi z kategoria D.
No i w tej informacji było że wydarzenia które będą się niedługo dziać, nie będą przypadkowe… A tutaj teraz akcja z Iranem, wcześniej ta Rosja ciekawe no nie? XD ciekawe co dalej będzie… Władze o czymś wiedzą? Xd przychodzą z wezwaniem że za kilka godzin masz się zgłosić… I to jest przynajmniej kilka dni do tygodni.

1 polubienie

Nie słyszałem tej informacji i nie wiem na ile w tym fake, a na ile prawda … Chcę wierzyć w to, że to zwykły fake xd I mam nadzieję, że tak jest …

Czas spie***lać z kraju XD

Osobiście wątpię, że sytuacja na linii USA-Iran miała wyeskalować w kompletną wojnę. Jest to dość mało prawdopodobne.

Z drugiej strony jakaś tam eskalacja może mieć miejsce miejscowa …

Ja tam słyszałem w radiu, że Polska ma kupować paliwo od USA i co najmniej ograniczyć zakup ropy i gazu od Rosji … Bo … Bezpieczeństwo energetyczne kosztuje …

Minusem będzie to, że od Amerykanów będzie drożej … No i tam z Bliskiego Wschodu też dalej …

To była jakaś osoba ktora mówiła że ma informacje z samej “góry” ale wiadomo że nie może powiedziec dużo więcej bo jej bezpieczeństwo xd no i coś się dzieje. A w sumie po co takie nagle pobory do wojska, gdzie biorą kogo popadnie XD
Oczywiście zdaję sobie sprawę że są ludzie którzy odrazu na takie coś mówią fejk :rofl:

Od Amerykanów będzie drożej… To Polska już płaci najwięcej z całej Unii za.gaz z Rosji xd

1 polubienie

Ja tam ostatnio w TV słyszałem, że gościu w USA na pustyni miał konfrontację z obcymi i … cytuję: “Zaczął strzelać i zabił paru obcych” XD :rofl: :zipper_mouth_face: :crazy_face:

Aha no i te pobory to nie fejk. Ewentualnie te lapanki na granicach :rofl:

1 polubienie

Szczerze nie wiem na ile prawdy co do tych poborów. Nie interesowałem się tym i mam nadzieję, że nie zainteresują się mną xd

A ty w Polsce jesteś? No to ja bym się bał… :rofl:Bo biorą do 45 roku chyba czy jakoś tak…
Żeby nie było. Ostrzegalem :rofl:
Nie otwieraj TY drzwi jeżeli ktoś obcy puka :rofl:

1 polubienie

Niestety jeszcze w Polsce :confused: Ale już nie długo mam nadzieję …

1 polubienie

Kolejny ciekawy materiał

I jeszcze kolejny …

A tutaj o ostrzelaniu rakietami balistycznymi przez Iran (Persów) 22 rakietami dwóch amerykańskich baz wojskowych w Iraku w odwecie za zabicie generała Sulejmaniego …

W tych bazach byli również Polacy, ale nikt nie zginął gdyż zdążyli się schować do schronów …