Jak chcesz zobaczyć namiastkę HMP w mikroskali, daj suwak na 2:11

Ciekawostki drogowe na świecie - część 3 - YouTube i oglądaj przez pół minuty.

Oglądałem wcześniej ten film i nie wydaje mi się by poza kształtem przypominało ono HMP. Po pierwsze nie ma tam wieżowców z przechowalniami dla ludzi tylko małe domki jednorodzinne. Po drugie,budując ro coś nikt nie burzył tego co tam stało wcześniej. Po trzecie nie ma tam dookolnej multistrady Po której poruszają się pociągi napędzane mięśniami i wibracjami siedzących w nim ludzi.

2 polubienia

Oczywiście masz rację, dlatego napisałem o namiastce HMP w mikroskali, choć nijak ma się ono do rzeczywistych, postulowanych przeze mnie HMP.

@Bingola, Nieharmonijnych ludzi namnożyło się wielokrotnie ponad wszelką przyzwoitość w stosunku do harmonijnej Natury, dlatego wyjściem jest albo budownictwo wysokościowe, albo zaprzestanie się rozmnażania przez ludzi. Też wolałbym niskie budownictwo, ale dawno przekroczyliśmy wszelkie granice przyzwoitości i rozsądku.

Drogi są krwiobiegiem gospodarki

Z dwojga złego (wsuwy międzynożne lub wysokie budownictwo) wybieram to pierwsze! :slight_smile:

Czyżbyś nie wiedział, jaką popularnością cieszy się budownictwo wysokościowe we wszystkich państwach? Wszyscy prócz Ciebie rozumieją, że jest to jedyny sposób na rozwiązanie problemu mieszkaniowego.