Jak do tego podchodzicie?

To pytanie bardziej kieruje do kobiet tutaj. Jak słyszę, że ktoś miał szemrana przeszłość to nie umiem tego zaakceptować. Jak mi to ktoś mówi to się wycofuje a jeśli nie to się martwię, że ma coś za uszami i nie mówi. Na przykład chłopak, który kiedyś ćpał mnie zniechęcił nawet jak był miły do mnie. Przestałam z nim rozmawiać. Tak samo skończyłam z tym, do którego coś czułam bo po prostu zalicza panienki…Nawet jakby to był mężczyzna, który zaliczal w przeszłości to jakoś mnie to przeszkadza bardzo. Jest powiedzenie ,once cheater, always a cheater". Nigdy bym nie udała takiej osobie. Mam fobie na tym punkcie, że ktoś z kim się zwiąże będzie oszustem, będzie ukrywał prawdę a jeśli nie to po prostu będzie miał przeszłość, której nie będę mogła zaakceptować. Rozmawiałam wczoraj z koleżanką o tym… Wiem, że większości kobietom to nie przeszkadza ale mnie tak. Ona uważa, że najważniejsze żeby nie robił nikomu krzywdy ale przecież jeśli ma takie tendencję to właśnie mnie zrani. Powiedziała mi, że większość facetów, tym bardziej już sporo po 20tce zalicza panienki i ostro imprezuje i miało styczność z narkotykami. Ja jestem kobietom i nigdy takiego stylu życia nie wiodlam i dlatego to tym bardziej mi przeszkadza.

Ciężko lekko żyć. Ino chłopy i chłopy

2 polubienia

A jaka masz gwarancje, ze swietoszek sie po slubie nie zbiesi?
Mi glownie przeszkadza u ludzi fanatyzm.

Może ale mniej możliwe żeby się zaczął nagle kur… ile popadnie. Większość ludzi robi z siebie takie szm…ty

bo ciągle macie wściekliznę prącia… :expressionless:

Oj mozliwe, mozliwe.
Zonaci maja wziecie…

bedziesz starsza-bedziesz brala co popadnie.

Wścieklizna prącia jest większym grzechem niż impotencja czy mniejszym?

sami sie kleja do bab Ci żonaci

Nie

Bo ja wiem?
Bywa, ze okazja czyni zlodzieja, ale czy znowu tak czesto?

Imprezowanie, panienki i prochy przy dwudziestce mnie nie interesują Z tego (na ogół) się wyrasta.

1 polubienie

Ale co? Jak ktos zalicza panienki jak jest singlem to znaczy, że nie bedzie wierny w związku? Bez przesady. I jeszcze oczywiscie kwestia tego co dla Ciebie oznacza “zalicza panienki”? Taki co 2 razy sie z kims przespal bez zobowiazan to tez juz babiarz i skreslony?

3 polubienia

We mnie niesmak wzbudzaja tzw. dawcy spermy do bankow tejże.
Ale czy takiego mozna nazwac babiarzem?, :wink:

1 polubienie

Jak posmakował raz to nagle będzie chciał za przeproszeniem tylko jedna c… pke?Zycie to nie bajka. Chodzi mi o regularnych zaliczany, którzy latami tak się zabawiają. Często tak robią jak mają pecha albo jakaś go wycyckala.

skad ta znajomosc tematu? :wink:

Bo nie musze z kims takim byc w zwiazku. Wystarczy, ze z takim porozmawiam, powie coś o swoim zyciu albo posłucham od innych ludzi o danej osobie. To sa tacy, którzy wpadali w trans imprezowania i zaliczania jak ich jakaś zostawiła. Potem się odgrywali w taki sposob albo chcieli sobie udowodnić, że są cwaniaki i nic ich nie ruszy.

a nie bierzesz pod uwage schorzenia “erotoman gawedziarz”?

1 polubienie

Własnie mnie smieszy taka hipokryzja jak ktos w tym wieku sie zeszmaci a potem nagle niby taki nawrocony i tatus dzieci i mężuś dobry. Jasne.

wiem kiedy ktoś tylko gawędzi