Jak dodać okonek na czarną listę?

Co ona taka goła w to zimno?

1 polubienie

Waciaka biedulka nie ma :pensive:

1 polubienie

No…To już choćmy spadź :frowning: Już się dziś zdenerwowałam tym fu tinem :face_with_raised_eyebrow: Najpierw tą wojną, potem, że Ałła za późno zaprotestowała a teraz tym … :sleeping_bed: :kissing:

Jest rozgrzana od środka

Nie cierpię marudzenia!!

2 polubienia

W starym forum na czarną listę dałem jedną jedyną osobę, i to kilka razy nawet. Strasznie była obruszona z tego powodu, bo uważała się za straszliwy autorytet, mi ona nie odpowiadała, a zwłaszcza jej chamskie off topy, zamiast trzymania się tematu. Tylko, że na pytamy.pl były setki osób, a tutaj masz tylko około 30 maksymalnie na dzień.
Jednym słowem jak byś powsadzał nas tutaj na BL to myślę, że w pewnym momencie nikt by już nie zajrzał na twoje pytania.
A z Okonek nie warto zadzierać…
Fakt, ludzie tutaj do tego dziwnie reagują. Może im zbyt łatwo podpadłeś czymś, mnie też trochę denerwują te pytania socjologiczne…
To, że taki fajny temat niemalże kosmologiczny w tak chamski sposób był rozwijany, to mnie zwyczajnie zadziwia.
Nie wiem co myśleć, to forum i tak jest na wygaśnięciu, myślę, że warto coś gdzieś bardziej ścisłego szukać.

Co do wygasniecia to uzyj slowa hobby ?
Klub zyje :green_heart::green_heart::green_heart:

ale ja jej nie wyzywam, to ona mnie wyzywa, ona ze mną zadziera.
no mam połowę osób tutaj na czarnej liście, bo mnie wyzywali i miałem spokój od wyzwisk

1 polubienie

Kaprysny jesteś

Jescze może na homo sapiens wyjdziesz :love_you_gesture:

Tak, to forum jest przede wszystkim kwestią hobbystyczną wiadomonacyjnej grupki stałych użytkowników :joy:

Wiadomnacyjnego to mam/mialam sąsiada :smiling_face_with_three_hearts:

Popierajmy szeryfa?

1 polubienie