Jak dodać okonek na czarną listę?

za to, że mnie wyzywa.

każdy użytkownik ma tę opcje po kliknięciu w jego profil. Przy guziku WIADOMOŚĆ jest drugi guzik umożliwiający dodanie użytkownika na czarną listę, ale na tym profilu nie ma.

nie każcie mi pisać skryptu co ukryje wszystkie wiadomości tego użytkownika

Pytanie, czy wyzywa, czy nazywa fakty po imieniu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

A komu to potrzebne?

4 polubienia

ok, Tobie też czarna lista

1 polubienie

:grinning: :joy: :grinning:

5 polubień

Ja mam swoją prywatną listę w głowie i nie potrzebuję jej w internetach czy innych dziwnych wynalazkach.

1 polubienie

no tak, ale nie zawsze jest napisane kto pisał, a nie chcesz czytać wpisów tej osoby, że nie natrafić na wyzwiska pod swoim adresem

Oj tam.Zerknij z lekka i nie czytaj.Weż to pod uwagę,że na każdym forum są bardzo różni ludzie.Jedni się ze sobą dogadują a inni nawet bez obrażania nie dadzą rady,To normalne…!
Czasem sądzisz,że ktoś Cię atakuje a okazuje się,że jest mentalnie zupełnie inny od Ciebie i ma inne doświadczenia życiowe oraz może mieć nawet inne poczucie humoru.

no nie wiem czy to jest poczucie humoru jak ktoś Ci pisze ze jestes głupkiem dlatego, że nalałeś wrzatku do blendera i pękło.
albo wyzywa od płaskoziemców za to, że głoszę dylatację czasu odkrytą przez Eisteina

Ja lubię wszystkich. Niezależnie od płci
:banana::rainbow:

2 polubienia

A to ja nie wiem.Idę poczytać o tym blenderze…

1 polubienie

@Devil - Ty jak zwykle słodki jak aniołek. Tobie chyba nick ANGEL bardziej by pasował :joy:

3 polubienia

Ty nie czytaj, tylko sobie kup, to do zblendowanych zupek - kremów kiedyś na stare lata nie będziesz potrzebował zębów :wink:

2 polubienia

Staropolskim zwyczajem będę przez sito przecierał a nie jakąś chińską technologią :rofl:

1 polubienie

No nie… Nie rób mi obciachu. Bądźże nowoczesny. Chcesz, żeby wszyscy pomyśleli, że nasze miasto rodzinne, to jakaś zupełna staroć? Owszem, zabytkowe bardzo jest, ale ludzie tam przecież nowocześni :wink: (np. Ty)

1 polubienie

Tak.Ja i moje sito :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Smerf maruda jestes :joy::joy::joy:

1 polubienie

Co!?
Wyjdź.
:wink:

1 polubienie

No jak mam wyjść?
I gdzie ja pójdę?
Niebezpiecznie tak samej łazić.
Można oberwać :thinking:

3 polubienia

Bywam romantyczny

2 polubienia