Jak dzieci....czyli nie wiem jak na to patrzeć

Czy takie zabawy wynikają z bycia znudzonym życiem? Oceniam tak na wiek 6-7latka poziom tej zabawy. Ale moje podejście nie jest życiowe prawdopodobnie.
Gra miejska w Paryżu. Aresztowanie uszczęśliwiło graczy - WP Wiadomości

2 polubienia

o co chodzi bo nie chce mi się czytać całego?

1 polubienie

To juz dotarlo do Europy? Gry RPG wyszly na ulicę.
Wszelkiego rodzaju rekonstrukcje historyczne (mniej lub bardziej dokladne) kiedy dorosli bawią się w bitwy, Indian, sredniowiecze, starteekowcow, gwiezdne wojny, jaselka to OK, ale juz w policjantów i zlodziei to zaniżanie poziomu? Szacun dla przypadkowego przechodnia.
Nie licząc teatrów ulicznych, balów przebierańców.
W każdym siedzi duże dziecko (no w prawie kazdym) :wink:

2 polubienia

A czemu by nie. Świetna gra i do tego z elementami realnego życia. Na pewno uczestnictwo w niej powinno dużo kosztować, zwłaszcza jeśli szansa wejścia w realność jest nie do uniknięcia.

Na pewno gorsza jest inna zabawa, wbijanie igieł przypadkowym uczestnikom dyskotek, zabaw w różnych krajach Europy.

2 polubienia

19 - 20 lat to dzieci??? (pewnie nie zrozumiałam). W “policjantów i złodziei” to się grało na boisku!

1 polubienie

ze niby zabawa dla dzieci…

3 polubienia

W Słupsku około 2 lata temu też były pokoje grozy, gdzie żywcem spaliły się 2 dziewczyny, a 3 uśmiercone czadem po około 15 lat / prezent ojca na urodziny /. Budynek pustostan bez wyjść awaryjnych itd, biznesmen 23 latek, babcia 72 lata pilnująca biznesu. To kilkanaście pokoji z różnymi zagadkami, prawidłowa odpowiedż to kolejny pokój przybliżał do wyjścia. Nikt nie czuje się winny, a sprawa się ciągnie bez świadków. Takich popularnych pokoji grozy jest w kraju kilkadziesiąt jako legalna atrakcja pomysłu na swój biznes. Wystarczyło słowne oświadczenie biznesmena że obiekt spełnia wymogi BHP, P.Poż i Sanepidu

Wszystko się zgadza, tylko, że to było w Koszalinie, nie w Słupsku.

3 polubienia

No i niewiele mialo wspólnego z opisanym przez kolezanke przypadkiem
A wiecej z ogólnym, coraz czesciej spotykanym brakiem wyobraźni i zaniedbaniami dozoru technicznego, który wyraźnie zlote lata ma za sobą.

2 polubienia

Możliwe - dzięki, niemniej w kraju masa takich pokoji rozrywek nie przeszła wyśróbowanych kontroli, podobnych które muszą spełnić zakłady pracy. Pustostan - okna, dodatkowe wejścia były zabite szczelnie deskami i płytami jak w slamsach, był ogrzewany bezpośrednio gazem z butli - palący się ogień pobiera tlen potrzebny tam ludziom do oddychania i życia, oddając trujący czad. Nikt nie pomyślał że brak sprawnej wentylacji spowoduje tragedie, byle się biznes kręcił, choć wstęp nie był tani. Biznesmen się tłumaczy że weszli na swą odpowiedzialność bo tak sobie zapisał w regulaminie, śmierć dziewczyn nie ważna

1 polubienie

Miały dużo wspólnego na nudę, ciekawość życia, by się sprawdzić jak działa głupia reklama na hm dzieci 15 letnie, pytania i odpowiedzi niby proste - ich zestaw to max 10 minut i wchodzi kolejna grupa. Nie dożyły tortu urodzinowego, lodów i innych atrakcji. Jak idziesz na karuzele to się bawisz - nie myślisz że wylądujesz na cmentarzu, bo ten koszmar ma usunąć obsługa karuzeli. Podobnie jest w innych przypadkach np jazda sprawnym technicznie samochodem by uniknąć ruletki dokąd dojadę

Ale jestem tępak!!! :sob:

Coz za nieskromna samokrytyka :rofl::rofl::rofl::partying_face:

2 polubienia