Jak już lipiec minie, to odhaczacie rok jako prawie zaliczony?

Zalezy od pogody.
Czasem zawieje polnocny wiatr z zajadloscia 80 i wiecek km/h przebija sie orzez cegły. Wtedu szukaj schronienia w jaskini albo kamiennym domu. Do tego latem dobuduj sobie altanke.
Ale i tak ten zwariowany klimat mi odpowiada bardziej niż Łódź.
Ale ja mam indywidualne podejscie do swiata. Wedrowne takie.

1 polubienie

Kto wie, czy taki łódzki park Na zdrowiu masz w Iberii?

Nie, mam Rio Safari na przyklad?
Daru bilokacji tez nie mam, ale pole manewru przemieszczania sie kilka tysiecy km. Dom taksowka lotnisko? I w druga strone tak samo?
Gdyby nie te kontrole lotniskowe?
Czort zreszta wie, jak siedzisz na beczce paliwa na wysokosci 10000 m to myslisz tylko o tym, ze pilot ktory ma dostarczyc towar w tym ciebie w calosci z punktu A do B ma dobrze rozwinięty instynkt samozachowawczy

1 polubienie

Jest tyle harmonijnych, genialnych form życia, że wierzyć iż one przypadkowo się wzięły, a nie są odgłupiającą szkołą najwyższą, nie jest się geniuszami obserwacji i logicznego myślenia.

Ta nieharmonijność cywilizowanej ludzkości nie potrzebuje trwać w nieskończoność. Może się skończyć dowolnego roku.

Kolego ja rozumiem, ze dawno temu zapetliles sie myslowo?

W moim świecie od ponad pół wieku, wszystko samo harmonijnie się kręci.

Tak wiem, ale wymaga opieki sanatorium

2 polubienia

Weź, popatrz, co beze mnie byście znaczyli? Ja tu mogę nie być, a Wy tylko na tym stracicie.

Dotrzymasz slowa?

1 polubienie

@okonek wspomnisz jego słowa :joy: :crazy_face:

Akurat, on umrze to z zaswiatow bedzie straszyl w biały dzien.

1 polubienie

To znaczy, że sam się będzie przypominał… duch zamczyska :ghost:

może jakąś dziewicę rzucić na żer…tylko szkoda dziewicy ;(

2 polubienia

Najpierw znaleźć dziewicę?

3 polubienia

Czy dotrzymam wobec Ciebie? Masz wyobraźnię, że znacząca część Forumowiczek sympatyzuje ze mną i bardzo nie chciałaby mojego stąd zniknięcia?

Słyszałam, że gdzieś pod Ostrołęką jakaś dziewica mieszka.
…ale może to tylko mit :thinking:

5 polubień

Samolot sprzed łódzkiej hali sportowej zniknal. A powiedzenie studenckie bylo, to ze stanie sie to wtedy, jak jakas dziewica studia skonczy…

4 polubienia

Jeszcze coś było o Smoku Wawelskim i dziewicy, tylko nie pamiętam co? Czy zaryczy, kiedy taką zobaczy, czy będzie dual ogniem - nie wiem. :person_shrugging:

1 polubienie

Smoki ponoc odżywiały się dziewicami. A moze po prostu stosowaly je jako przynętę na rycerzy?

2 polubienia