Jak komu życie niemiłe, to ma szanse je sobie skrócić

zaszczepieniem się przeciw zmyślonej COVID-19. Oczywiście nie tylko nie zachęcam, ale wręcz odradzam.

W Polsce dominuje pfizer i moderna. Nie znam osoby która miała by po nich złe samopoczucie.
Żywot astry dobiega końca. Wykończą ich procesy sądowe jakie chce wytoczyć UE.
J&J to chyba egzotyk.

Niech inni robią co chcą. I tak wyjdzie że problem dotyczy jednostek i że korzyści przewyższają ryzyko.

U mnie sąsiadka źle się czuła ale nie wiem jaką była szczepiona ale chyba Pfizerem bo jest najpopularniejszy

1 polubienie

Harmonijny Murzyn

3 polubienia

Wybitny pech.

Wiecej w tym polityki i gry rynkowej niz faktycznych szkod.

Biznes i konkurencja. Słowa klucze.

1 polubienie

Paranoja idzie dalej, choc to juz nie szczepionek dotyczy - knajpy zaczynaja stosowac elektroniczne menu gdzie ceny sa obliczane wg algorytmow podazy i popytu - zmieniane co godzine. Roznice w cenie posilku potrafia siegac 20% w zaleznosci od pory dnia.
Ciekawe czy sie przyjmie?
Albo ludzie zaczna sie nosic z kanapkami i termosami jak kiedys?

1 polubienie

Jeżeli twierdzisz że pandemia, która zbiera żniwo na całym świecie jest zmyślona, to co mamy powiedzieć o idei budowania betonowych przechowalnie dla ludzi zwanych sarkastycznie “bajkowymi”? Czyż właśnie to nie jest zmyślone, skoro istnieje tylko w głowie pewnego szaleńca i na mapce Polski z wrysowanymi kilkoma kółkami?

4 polubienia

Mieszkania na dookolnym pierścieniu HMP będą wygodne i tanie (100 mkw dla każdej dorosłej osoby + dla dzieci też takie), natomiast bajeczna, jakiej nigdzie nie ma na Ziemi nawet w 10 % będzie darmowa strefa rekreacyjno-turystyczno-owocowa wewnątrz HMP, ze sztucznymi górami, sztucznymi jeziorami, kanałami, szeroką fosą ze zwierzętami wodnymi do oglądania pod wodą, no i z oglądaniem całej niezakłócanej Przyrody pełnej stad wszelkiej zwierzyny z promenad na dookolnym pierścieniu infrastrukturalnym.

Jakich metod musiałbyś się chwycic by przekonać ludzi do tej oszukańczej idei?
Czy to nie dziwne, że na rzekome oszustwo o pandemii dął się nabrać cały świat, a do bajecznych ogrodów życia w HMP nikt sie nie chce przekonać? Widzisz w tym logikę?

3 polubienia

Mam swoje odpowiednie zamierzenia, jak przekonać najpierw Polaków, a następnie całą ludzkość. Zresztą społeczeństwa będą mogły wybierać, czy chcą budowy bajecznych 200-milionowych HMP, czy wolą przestać się rozmnażać, czy ulec zagładzie w wyniku urodzenia przez naszą Planetę Drugiego Księżyca.

1 polubienie

Spokojnie, Zbig, oddychaj głęboko, zaraz Ci przejdzie… :slight_smile:

4 polubienia

Dokladniej wstrzymano dla okreslonego przedzialu wiekowego.
Tak samo u mnie bylo z druga dawka astry - u ludzi ponizej 57-60 roku zycia pojawily sie pojedyncze przypadki zatorow. Spowodowane wczesniejszymi problemami z krzepliwoscia krwi.
Po wyjasnieniu teraz mozna wybrac - kontynuowac astre czy doszczepic sie pfizerem.
Nie wiem co wybrac, po astrze nie mialam zadnych efektow ubocznych. A przyslowie mowi, ze koni nie zmienia sie w czasie przeprawy…

2 polubienia

Może nie pech ale wiek bo 80 parę lat na karku

1 polubienie

4 polubienia

Znowu lekarza nie sluchales i tabletek nie wziales?

3 polubienia

Ta strefa relkacyjno-turstyczno_owocowa to nic innego jak megalomański ogród botaniczny więc nic nowego nie wymyśliłeś

3 polubienia

Tylko że ta moja strefa będzie miała w Polsce 300 km średnicy, Będzie składała się ze sztucznie uczynionych gór i sztucznie stworzonych jezior i kanałów, wszyscy mieszkańcy w liczbie 200 mln będą skomunikowani ze sobą jedną dookolną multi-trasą.

Masz juz zatwierdzony projekt i wykonawce?