Jak macie uporządkowane pliki w komputerze?

Pulpit jest na dysku systemowym, w w razie czego dane idą w w PiSu

2 polubienia

W przypadku Windowsa, dobrze jest przekierować sobie foldery osobiste ma inną partycję, a najlepiej mieć system na fizycznie odrębnym dysku.

2 polubienia

Niech idą… sprzątać nie będzie trzeba :wink:

2 polubienia

Ja mam wszystko poszufladkowane, foldery, podfoldery, podpodfoldery, ale konia z rzedem jak ktos oprocz mnie w tym sie polapie. W kuchni tez cukier bywa w sloiczku po kiszonej kapuscie z napisem pieprz…

5 polubień

To bym wpadła! :joy:

:neutral_face:

Bez przesadyzmu, w epoce dysków SSD to już nie ma znaczenia. :wink:

Taki drobny szczegół - epoka dysków SSD jeszcze tak na dobre nie nadeszła. Zdecydowana większość użytkowanych obecnie twardzieli to talerzowce, które póki co, nawet w globalnej sprzedaży nowych dysków przeważają.

Ja mam “normalnie” :wink:
Zdjęcia w folderze Zdjęcia itd.
Co ważniejsze dokumenty i różne ważne ważności jako niewierzący tak do końca elektronice,bo jak to mówił pewien satyryk-> tam gdzie prąd to prędzej czy później korki i tak wywali-mam zapisane w kajecie długopisem.

Tak jak w kuchni- cukier w pojemniku po pieprzu z napisem sól :wink:
Pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo. Przybylo za to kopii bo drugi dysk zewnetrzny sie pojawil i w końcu chmure zaczelam eksploatowac w wiekszym zakresie.

1 polubienie

Obecnie nie mam komputera, ale gdy miałem, to był w nim folder z moimi rzeczami. Poza tym folderem znajdowały się rzeczy innych domowników lub wspólne.

Dodam, że odkąd mam internet, zawartość dysku zeszła na drugi plan.

Słuchanie muzyki w Internecie jest legalne. Przecież muzycy mają oficjalne konta na YT. Chyba, że kradzieżą nazywasz fakt, że zbyt niski procet zysków trafia do artysty, a zbyt wysoki do pośredników (YT, wytwórnia fonograficzna).

1 polubienie

Mowilem o filmach.Czy tu trzeba jakiegoś esperanto aby się porozumiewać…?
Jest chyba rzeczą oczywista ze jakoś te utwory które tu wstawiam,moga pochodzić w takich wersjach jedynie z internetu a nie z moich płyt,prawda?
Nie mówiąc już o tym ze najpierw muszę je znaleźć.

1 polubienie

Nawet w przypadku filmów, po pierwsze - legalne serwisy VOD, po drugie - nielegalne jest tylko rozpowszechnianie a nie oglądanie.

1 polubienie

Tak,tu sie zgodze bo wraz z upływem czasu,pojawiło sie znacznie wiecej,usankcjonowanych prawnie,możliwości.CDA.pl na przykład…
Nie popieram tej tendencji ale skoro tak jest,przecież sie na te możliwość nie obrażę :innocent:

1 polubienie