Jak miło i sympatycznie przeczytać taką wiadomość

image

Zaraz poczytam. Już się cieszę. Na zapas. :smiley:

5 polubień

Tam niejedno jeszcze zapłonie.

3 polubienia

Poczekam na potwierdzenie bo wczoraj Radio Olsztyn mnie nabrało powielając plotkę,że czołgami po putina jadą.

2 polubienia

Poczytałam na Interii. Na razie sami za dużo nie wiedzą, Jak dowiedzą się więcej, to napiszą. Na razie tylko tyle że płonie i że nie ma ofiar w ludziach. Nawet jeśli płonie sama z siebie, to i tak miło. Wszystko, co ruskim onucom jest niemiłe - mnie cieszy.

3 polubienia

Na tych Interiach, to z reguły mało wiedzą w tematach, na które piszą.

3 polubienia

Nie szkodzi. Tematów tam jest sporo różnych i lubię ten portal od zawsze. :smiley:

1 polubienie

eee…może to zamiast tych paru świeczek na torcie dla Włodka, bo on podobno jest starszy o 2lata. Ale się odmładza jak panienka…

2 polubienia

Spodobało mi się, że mu Chińczyk życzeń nie złożył. Prawie nikt mu nie złożył życzeń. Ale fajnie! :upside_down_face:

4 polubienia

A żeby zdech o 2ej :frowning: Ale za życzenia niezłożone też się wkurzył, bo to megaloman.

2 polubienia

Nie pisz o której i co, by się nie spełniło. Słowa mają moc. :wink:

1 polubienie

Że kto tymi czołgami po niego jedzie?

1 polubienie

Jeśli to dywersja to muszę przyznać ze coraz bardziej intrygująca.

3 polubienia

Kolego @Conradus To Czesi wysłali jeden czołg by zagarnąć Królewiec… :crazy_face:

5 polubień

Kralowec ma być podzielony: połowa dla Czechów i połowa dla Polaków.

4 polubienia

Ci co go nie lubią a okazało się,że to on wysłał ludzi aby czystki z generałami zrobić czy coś takiego…

3 polubienia

Nawet jeśli nie dywersja, nawet jeśli się jakoś sama zapaliła, to też miło. Więcej nic na razie nie wiadomo, ale fotki są z pożaru i gaszenia.

3 polubienia

A z mostem ma coś wspólnego jakieś Azer, oni chyba mają z r-imi na pieńku.

Tam naprawdę się dzieje. Nie lubią putinka elity i elity wojskowe. A on wszystkich polikwidować nie może (już sporo polikwidował), bo się boi gwardii, że jak zostanie sama bez przeciwwagi wojska, to różnie może być.

2 polubienia

Póki co to ma rakiety z atomem więc nie ma się co cieszyć za bardzo.

1 polubienie

I połowa dla Ukraińców. A co? Niech będą trzy połowy. :crazy_face:

A taki mój homonim nowy,
że kuter wypłynął na xxxxxx,
dopłynął tylko do xxxxxx,
bo silnik padł w nim, nie był nowy… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia