Jak można być zwolennikiem PiSu ? Z jakich powodów ?

Nie ma sprawy. Ja to robię w ten sposób, że zaznaczam treść którą chcę zacytować. Wtedy obok tego zaznaczenia wyskakuje takie coś -ramka?- w każdym razie wyraz ‘Cytuj’ na szarym tle. Klikam w niego, i on mi wstawia zaznaczony tekst w pole odpowiedzi, od razu sformatowany jak trzeba. Bardzo proste do zrobienia na komputerze, ale nie wiem jak to będzie ze smartfonem.

1 polubienie

zobacze czy mi sie uda

1 polubienie

@Wabbit
Serdeczne dzieki. Udalo sie!!! :smiley:

1 polubienie

@collins02 Kiedyś na Starym Pytamy wymieniłem punkty zbieżne programu pisu z rządami sanacji, ale wtedy przeszło to bez echa. Trzeba przyznać, że Kaczyński ma więcej kłopotu ze spowalnianiem gospodarczym, niż miał to rząd przed wojną. Rząd, który cały czas przygotowywał się do tej wojny, a jak wybuchła, to wyszło szydło z worka.

3 polubienia

Niestety, to pomija zdecydowaną większość rzeczy które miały miejsce. Zanim coś się zdarzy, przez długi czas dzieją się rzeczy bez których byłoby to niemożliwe. A jak już coś się zdarzy, to jeszcze przez długi czas narastają tego konsekwencje. Zwolennicy to popierają, a przeciwnicy sprzeciwiają się, z powodów opartych na rzeczywistości czasów w których przyszło im żyć, naszą interpretacją tych powodów głowy sobie w ogóle nie zaprzątając. Data ukrywa wszystkie te rzeczy.

2 polubienia

Tak,to jedna z tez tego felietonu…
A musialbys przeczytac komentarze…Chyba rekordowa,ekstremalna glupota ktora kaze mi myslec ze faktycznie,az takim półgłówkiem,moze byc tylko partyjny harcownik.

1 polubienie

Tez tak uwazalam pod koniec mojego pobytu w Polsce
Ale wtedy dotyczylo to tak zwanej Pierestrojki

2 polubienia

Weź pod uwagę działalność zawodowych hejterów, którzy mogą pisać za co tylko mocodawca zapłaci…

3 polubienia

Już przeczytałem skuszony Twym postem. Bardzo mądry artykuł, choć dla mnie nic nowego, że pozwolę sobie być nieskromny. Autor tego materiału posiłkował się dobrym opisem sanacji, która przyczyniła się do klęski wrześniowej.

A co do komentarzy, to czego spodziewać się po umysłowej ciemnocie, ignorancji i zaślepieniu?

4 polubienia

Tak,mowiac o harcownikach,to mialem wlasnie na mysli.

2 polubienia

To jest chwilami wrecz przerazajace…Slowa Lema powracaja jak bumerang ale…Wciaz nie potrafie sobie wyobrazic tego"stanu umyslu".Czy na serio,taki ktos,identyfikuje swoja wolnosc z tym ze wszystko mu wolno?Pluc,obrazac i pisac niewiarygodne brednie,wynikajace prawie zawsze z faktu ze ktos jest z pisu a ktos inny,z po???

4 polubienia

PiSuar pełen POmyj.

5 polubień

Nie rozumiesz tego dlaczego, bo chyba nie rozumiesz że można być zwolennikiem pisu nie przez ich programy socjalne i kasę tylko po prostu tak… Przecież pis juz w 2012/13 roku wyprzedzal PO w sondażach i miał ponad 30 procent. A za co mam lubiec PO? Po prostu tak ich nie lubię jak lubię PIS…
PO PSL SLD… Nie rozumiem jak można popierać te partie (wiosna to SLD w sumie już niedługo… Na jedno wychodzi)
A i co ma do tego kukiz w pytaniu?

1 polubienie

A podeślij link tego artykułu jak możesz :slight_smile:

Szukaj na WP pod wiadomościami sportowymi.
Jacek Frączyk. “Piłsudczycy sprowadzili Polskę na dno”.

1 polubienie

O tym była mowa ?

Nie wiem jak mozna. Ja nie moge…!

1 polubienie

a pińćset plus?

2 polubienia

Jakie tam pincet plus… I tak wszystko drozeje. Taki co dostanie chyba malo kumaty jest: najpierw mu (i niestety nie tylko jemu) sie z kieszeni wyjmie, zeby potem do drugiej kieszeni wlozyc. A ja komu kazalam miec pietnascioro???

2 polubienia

Może się zdziwisz, ale ludzie bardzo bogaci i bardzo kumaci też biorą, bez skrupułów. Brak granicy dochodowej pozwala to. Co do zasadności samego projektu, to jak na razie jeszcze daleko nam do krajów zachodnich. Tam też dają i też mają patologię. Wg mnie powinna być granica dochodowa i tyle.

2 polubienia