Jak myślicie, co by powiedział ludzkości koronawirus gdyby umiał mówić?

2 polubienia

uczlowieczanie kawalka bialka - bo to nawet nie zycie nie ma wiekszego sensu.
ale jak juz zakladamy ze to ma jakas swiadomosc? to pewnie to samo co czlowiek - chce sie rozmnazac…

* idac droga przemyslen teologicznych . czyz taki wirus nie jest kwintesencja boskosci - nie je, nie pije, nic nie robi - po prostu jest. i zyc bedzie tak dlugo jak jego nosieciel/wyznawca
5 polubień

Wspaniały sposób na światowy chaos. Oby terroryści tego nie podchwycili.

nie podchwyca - wirus jest nieobliczalny - nie da sie miec 100% pewnosci, ze bedzie komtrolowany. a terrorystom zalezy na panowaniu nad swiatem zywych nie umarlych.

2 polubienia

A może by powiedział “odpie#cie się od nietoperzy”?

akurat nietoperze uniewinniono z braku dowodow,
postepowanie wyjasniajace toczy sie w kierunku luskaczy.

3 polubienia

Kurcze tak jakby nie szło zjeść porządnego schabowego albo rolady.

tez jestem tego zdania. jesli chodzi o surowce na moj talerz to jestem dosc konserwatywna, choc owoce morza i egzotyczne (dla nas) rosliny dopuszczam.
morszczuk z krewetkami i malzami jest pyszny.
https://estoyhechouncocinillas.com/wp-content/uploads/2017/01/merluza_en_salsa_verde_con_almejas_y_gambas.jpg

No nie wiem…
Z wódką może bym przetrawił.

poprosilbys o dokladke, a najlepiej wchodzi z trunkami typu ostra w smaku whisky lub whiskey.

1 polubienie

Mam inne sprawy do przemyslenia

“Widzisz czlowieczku?A juz myslales ze wszystko wiesz najlepiej i ze na wszystkim sie znasz…Pocierpisz jeszcze glupcze a ja sobie pobiegam po kontynentach”

5 polubień

“Wy ludzie, to mnie możecie na pukel skoczyć…”

4 polubienia

Zaczyna być was za dużo … I nie “umieliśta” się za to zabrać. To ja żem się zabrał …

2 polubienia

Wszyscy jesteście chorzy, ci którzy uwierzyciście że to pandemia a nie grypopodobne coś…( powikłanie może poszczepionkowe?) co już w chinach wspomnieniem dawno… To się zdarzało co roku i ludzie też na grypę co roku umierali zwłaszcza starzy… jetsem tylko małą psedumanipulacją… sprawdzcie ludki w jakich rejonach ludzie umierają najbardziej i co jest rzeczywistą przyczyną ( tego nei wiecie?). Może jakieś anteny ? bez ściemy!

1 polubienie

Wojny was nie wyhamowały to ja was wyhamuję he he he…:black_joker:

2 polubienia

Powiedziałby:

Mieliście 2 tys lat na waszą bezmyślność, na wasze okrucieństwo i barbarzyństwo. Pozwoliliśmy wam uzyskać łatwy dostęp do całej ludzkiej wiedzy nie tylko za pomocą mądrych książek i programów telewizji kolorowej, ale też za pomocą genialnego internetu i takiego YouTube.

Widzimy jednak, że niezbyt chcecie się poprawić i słuchać harmonika, który ma najwięcej racji, więc będziemy wam dokręcać śrubę, aż się poprawicie.

2 polubienia

Czego by nie rzec,jest jedna rzecz ktorej Ci zazdroszcze.Jako ten co lubi wypić,czesto sie myle z towarem.A Ty nigdy!!!

2 polubienia

To, że mam najlepiej ułożony światopogląd, to jedna strona, ale że zarazem mam najwięcej win z powodu nie wykorzystywania swej świadomości, to druga.