Jak myślicie ? Czy Indie się kiedyś mentalnie obudzą?

Tam nie pisze o dobrobycie tylko o odejściu od Konwencji Stambulskiej przez Turcję…

Przecież Kaczyński w Polsce rozważa dokładnie to samo! Nie mów, że nie słyszałaś ?

A o tym w Turcji już dawno słyszałem… Erdogan wie, że nie ma co liczyć na wejście Turcji do UE, bo Francja narzeka nawet na to, że Polska jest w UE bo to za bardzo wzmocniło przede wszystkim Niemcy, a Turcja w UE sprawiłaby, że Francja miała by w niej jeszcze mniej do powiedzenia…

Poza tym nad Sekwaną też rośnie skala przemocy wobec kobiet… Pewien Polak pobił swoją partnerkę też Polkę tak, że przez 2 tygodnie wstydziła się wyjść z domu… A to tylko jeden przykład, bo ogólnie wiem, że we Francji też rośnie skala przemocy wobec kobiet…

Zauważ, że to już prawie rok temu było:

To ostatnie też było do Ciebie :wink:

Z tym filmikiem z faktów, a radzę posłuchać :wink:

mam ciekawsze zajecia.
a Turcja to nie tylko kurorty Istambul i Ankara.
musiabyc zobaczyc prowincje.
tak samo jak Indie to nie tylko slamsy i kasta pariasow.
a ogolny dobrobyt w Arabii Saudyjskiej z kobietami zamknietymi w zlotych (lub niekoniecznie) klatkach? zacznij myslec samodzielnie.

1 polubienie

A słyszałaś, o tym że PiS też tego rozważa ?

PiS duzo glupot rozwaza.
na razie nie przejmujac sie podpisana konzencja zakazal aborcji, antykoncepcji i w praktyce badan prenatalnaych.
niewatpliwie jakosc zycia kobiet sie poprawila…
a w tutejszej telewizji w ramach wakacyjnej akcji antyaborcyjnej prowadzi sie krociutkie szkolenia o antykoncepcji i reklamuje EllaOne. (jakbys nie wiedzial to jest hormonalna tabletka po)

1 polubienie

Ja tam nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak oni mogli niszczyć w Polsce kompromis aborcyjny! Nie mieści mi się to w głowie…

A nad tą Konwencją Stambulską to już bym się ewentualnie zastanawiał :man_shrugging: :see_no_evil:

Ale też coś na zasadzie kompromisu… XDXDXD

sama konwencja jest juz kompromisem.

1 polubienie

Ja tam nie wiem, bo nie przyglądałem się jej nigdy dokładnie, a też nie wiem gdzie miałbym szukać :man_shrugging:

Podobno Erdogan teraz będzie robił wszystko, żeby podnieść poziom życia w Turcji, bo rośnie tam w siłę sekularna partia założona przez Ataturka, a co za tym idzie Erdogan wie, że może przegrać następne wybory…

A zrobi wszystko, żeby je wygrać i dlatego dwoi się i troi nad rozwojem wewnętrznym Turcji…

stad mozesz sciagnac pelny tekst w formacie PDF
https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/konwencja-stambulska-tekst-pdf-pis-co-to-jest-kto-nie-podpisal-konwencji-gender

1 polubienie

A tutaj jak próbował wyjść pan Premier Morawiecki z impasu politycznego…

pinokio? pie*** jak zwykle.
spokojnie klechy dopoki tego nie utrąca nie odpuszcza.

1 polubienie

A tutaj Kaczyński Ziobro i Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk w roli głównej:

nie przed obiadem, bo apetyt strace.

1 polubienie

Nie dziwię się… Możesz potem obejrzeć jeszcze o ONRze … Dwóch członków zostało skazanych na rok więzienia przez Sąd…

Wreszcie tych jełopów antyintelektualnych cisną!