Jak myślicie, czy prezes i wicepremier Kaczyński obraziłby się, gdyby ktoś

po zapoznaniu się z wywiadem z nim, napisał do niego komentarz przykładowej treści:

Panie prezesie i wicepremierze Kaczyński. Nie jest Pan dla mnie jakimkolwiek autorytetem, ani ekspertem w dziedzinie zdrowia. Przeciwnie, jest Pan dla mnie bezmyślnym ignorantem w ogromnej większości ważnych dziedzin, i wstydzę się oraz ubolewam, że taki ograniczony ignorant zarządza moim państwem.

Nie jest tajemnicą, że wierzy Pan w bezmyślną religię judaistyczno-chrześcijańsko-katolicką, w bezmyślny zamach smoleński na polski Tu-154M. Mam Pana za bardzo ograniczonego osobnika. Niech Pan się nie gniewa za te szczere słowa, napisane w konstruktywnym duchu dobrej woli. Czytelnik Interii.

P.S. Mogę zostać Pańskim doradcą, aby nie kompromitował Pan Państwa Polskiego i nie szkodził mu i zdrowiu Polek i Polaków.oszukańczą i ogłupiającą rzekomą pandemią COVID-19.

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Nie obrazi się. Pisz śmiało. :wink:

3 polubienia

Prezes jest ponad prawem, z nikim nie może przegrać, w praktyce nie ma wrogów bo wszędzie wygrywa swoje urojone bitwy. On jest pamiętliwy - każdemu teczkę założy, ale się nie obraża. No chyba że ból kolana - wtedy łagodnie mówi o zdradzieckich mordach

1 polubienie

Pozwole sobie na zdanie odrebne
Prezes robi boczkami czyli go pod tlen

1 polubienie