Jak myślicie, czy to nie jest podejrzana wiadomość?

KLIK!

Co o tym myslicie? :slight_smile:

1 polubienie

Grubymi nićmi szyte :smiley: Różne rzeczy się zdarzają, ale wątpię :smiley:

1 polubienie

Strach się bać…TAKSÓWKARZY… :wink:
A kobiety nie powinny samotnie po alkoholu po mieście się włóczyć.
A może to jakaś spółka z ograniczoną odpowiedzialnością była?
PODEJRZANE ZDECYDOWANIE!!!

3 polubienia

Zonaty? Ten gosc oczywiscie, nie taksowkarz…

Żonaty czy nie, seks z przypadkową osobą może mieć całkiem nieciekawe konsekwencje zdrowotne.

Biorac pod uwage ryzyko seksu bez zabezpieczeń i to że miało to miejsce w samochodzie, taksówkarz może dostać zarzut “groźby spowodowania katastrofy w ruchu lądowym” :slight_smile:

3 polubienia

I nic nie ma o pisie?Tak,to jest dopiero podejrzane! :wink:
Cóż,po alkoholu nie dojdziesz…
Mnie zdarzylo sie natomiast coś pokrewnego.Kiedy pracowalem w Milton Keynes,w National Express.przyplątała mi sie zakrwawiona małolata ok. 3 nad ranem.W MK,tzw.coachway jest dobry kwadrans od miasta wiec w razie czego,ani swiadkow ani kumpli,ani policji…Tylko kamera moze Ci pomóc…Na szczescie mała byla do rany przyłóż…
Oczywiscie nie jest powiedziane ze nie zostane oskarżony o gwałt.Na szczescie nie jestem Romanem i nikt mnie nie zna :wink:I nie mam za wiele kasy :wink:
Nastepnego dnia ku mojemu oslupieniu,personel zaczął latac jakby nadlecialy osy…Na szczescie dla mnie,kamery byly w dobrej kondycji…

1 polubienie

Mam wrazenie, ze spoleczenstwo albo niedouczone, albo ma to gdzies. Przeciez od pierwszego razu w ciaze sie nie zachodzi to i jakas chlamydia (w najlepszym przypadku) czy AIDS tez sie nie zarazisz. Wszyscy to wiedza, nieprawdaz? Producenci prezerwatyw to jeszcze wieksze szuje niz ci od szczepionek.

2 polubienia

:wink:

2 polubienia

To za pierwszym razem nie ma ryzyka ciąży jednak?! Znowu nie wiedziałem…

To tylko pokutujacy wsrod ciemnego ludu i pierwszego sortu wychowanego w kruchcie przesad. Niestety jak kazda bzdura popularny.

Typ miał co najmniej 2 okazję by się z tego wywinąć.
A taksówkarz może lubił sobie popatrzeć. Są takie odchylenia. Jedni lubią pokazywać a inni patrzeć.

2 polubienia

Dla mnie to jakieś dziwadło.

:joy:

że niby jaką pałkę wyciągnął i groził nią??? :wink:

2 polubienia