Jak myślicie? Ile Polaków wyjedzie na zawsze z tego kraju jeśli PiS namawiany

Nie tylko .
Ilu ruskich wyemigrowalo ze stachu? Instnktownie, bo chcą żyć?

1 polubienie

Mam nadzieję że rozumieją że kobiety już wkurwili nie do przeszkoczenia więc coś takiego by je zmobilizowało jeszcze bardziej… Do protestowania lub wyjebania z kraju…

Co do smogu? Wychowalam sie w chmurze dymu papierosowego. Tata palil, w czasach licealnych fajki mi podbieral. A matka?przy byle powiwe to ma zapalenie pluc. Wywierzyc chalupy sie nie dawalo.:wink:

1 polubienie

Ruskich w Polsce to by Polacy tak powystrzelali wtedy że szkoda gadać. A inni jeszcze niestety Ukrainców…

Ale ja nie wierzę że Polska policja by na to pozwoliła…

Na szczęście w ukraińskich żyłach płynie kozacka krew

nie kozacka, a Wikingów

2 polubienia

To może być broń obosieczna. Wyobraźmy sobie demonstrację antyrządową, albo pod willą Naczelnika na Żoliborzu w sytuacji, gdy połowa protestujących ma giwerę za pazuchą :slight_smile:

3 polubienia

Wyobrazic to sobie moge. Wybija sie wzajemnie, a prezes poczuje sie bezpiecznie :wink:

2 polubienia

Jakby zalegalizowali broń to prezes karze ustawić sobie pod domem batalion czołgów tych kilkuset policjantów ze strajku kobiet nie starczy @Bingola

3 polubienia

Nie żeby Leszek był dla mnie jakimkolwiek autorytetem ale…

nie wprowadzi. USA i Niemcy nie pozwolą Polakom mieć broń.

1 polubienie

jak niby PIS wkurwił kobiety?

Ja bylam czlonkiem/członkinią klubu strzeleckego
Nie uznaje zabijania dla przyjemnosci
A juz jak sie zezloszcze? Naboje trzeba oszczedzac :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak i polska policja oraz połowa społeczeństwa

Utrudnianiem dostępu do antykoncepcji (tabletki “po”) , rujnowaniem edukacji seksualnej w szkole, Hitem o in vitro czy przede wszystkim całkowitym zakazem aborcji :confused:

Coś pominąłem :thinking:?

Tak, zapomniales o cnotach niewiescich :wink:

2 polubienia

W Polsce od wielu lat można mieć broń wystarczą tylko badania fizyczne,psychiczne oraz egzamin ze strzelania broń czarno prochową można mieć bez zezwolenia

1 polubienie

Logika PiS róbmy dzieci i róbmy inflację ciekawe tylko za co te dzieci utrzymać jak inflacja wywali w kosmos a 500 plus nie wystarczy…Dobrze że jest internet i można kupić wiele rzeczy za granicą w tym antykoncepcje oraz zioła

2 polubienia

coś Ci się pomieszało, przecież Polki nie popierają mordowania dzieci. Tylko skrajny element feminazistowski, a niektórzy podatni pożyteczni idioci idą za nim nie wiedzą za czym