Jak myślicie jak ta pandemia wpłynie na rynek pracy w Europie, Ameryce ale i innych regionach świata?

Szukaja tego leku jak szczepionki na HIV, jak na razie bezskutecznie. A jak nawet znajda to zaszczepienie kilku miliardow ludzi w krotkim czasie jest nierealne.
A zlego diabli nie biora, Putinowi nic nie bedzie. :wink:

1 polubienie

Kolejna opinia Jacka Bartosiaka …

czy ten Bartosiak to ma na kazdy temat cos do powiedzenia?
nikt nie wie jak bedzie to wygladalo.
przede wszystkim z racji czasu, wiesz ile to bedzie trwalo?
co sie dzieje w Afryce? o Ameryce Poludniowej nie wspominajac?

1 polubienie

Wiadomo, że nie wszystko wie i nawet tak nie twierdzi :wink: Ale na pewno zapodaje ciekawe spostrzeżenia … A tutaj kolejne ciekawe spostrzeżenia :face_with_monocle:

A tu ciekawie na temat wirusów …

Mimo iz zapowiadają sie wielkie zmiany w gospodarkach,wciąż wiem ze nic nie wiem.I tylko sie modle aby rynek zwyciezył i by świat nie stal sie globalnym socjalizmem w ktorym wszystko przejmie panstwo by"łatać"dziury.To byloby cofniecie sie o pnad 100 lat…Skutki spoleczne bylyby katastrofalne na kolejne,co najmniej pol wieku…
I o ile czesc cywilizowana świata jest w sumie przyzwyczajona do podstawowej ludzkiej potrzeby jaką jest własność prywatna,to doprawdy az strach pomyslec,co moze sie dziac w głowach trzeciego świata…Mozemy znowu trafic na terroryzm czysto polityczny a po krotkim czasie,w obliczu calkowitych niewydolnosci komunistycznych barbarzyńców,na niekonczące sie rewolty…W Ameryce Pd i Afryce,żadna pandemia nie byla nigdy do tego potrzebna… :unamused:
Ale przede wszystkim,nie wierze w ogloszenie konca zarazy w jednym dniu dla calego swiata.A to oznacza ze wychodzenie i skutki tego procesu bedą bardzo pogłebiać roznice w kryzysach pomiedzy krajami.
Olbrzymie wyzwanie dla ludzkosci.Głównie dla ekonomistów i decydentów.Mam nadzieje ze nie dla armii…

1 polubienie