Jak myślicie – kiedy usłyszymy, że koronawirus to kara boska albo dzieło szatana?

Wiadomo, że różni nawiedzeni księżule lubią głosić takie tezy swoim łatwowiernym owieczkom, niedawno słyszeliśmy, że pożary w Australii to kara za małżeństwa jednopłciowe.
Moim zdaniem to tylko kwestia czasu.

7 polubień

To jeszcze nie bylo?
Poczekaj az dotrze zaraza do Polski. W dzwony, zeby szatana odstraszyc beda bic. Tylko czy diabel boi sie tych nowoczesnych pozytywek instalowanych zamiast dzwonow? :imp: @Devil, jakie tam teraz w Piekle trendy?

6 polubień

Teraz tam nowoczesność. Zamiast kotłów ze smołą maja piekarniki na podczerwień i mikrofalówki!

4 polubienia

W ruch idą cymbałki i bębenki - te w uszach :joy:

3 polubienia

Nie mysle o tym
Do myslenia to ja mam inne tematy
Wlasnie wczoraj obejrzalam dokument na temat interpretacji czasu w fizyce kwantowej
A co do takich polskich wydarzen: pozwalam sie zaskoczyc
A zaskoczenie prawie zawsze sie udaje

2 polubienia

A to Ty sam tego nie wiesz? Muszą Ci to dopiero mówić? O Ty grzeszniku jeden, Tyyy :astonished:

3 polubienia

Kara za lewactwo i ekoterroryzm. Taca nas wyzwoli.

3 polubienia

Jest, jest, jest!!!
Nie zawiodłem się, na księży zawsze można liczyć!
:smile: :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

4 polubienia

Za pedofilię są za to nagrody… :wink:

2 polubienia

Wczoraj już ksiądz we Wrocławiu grzmiał że koronawirus jest karą za homoseksualizm

1 polubienie

No właśnie dwa posty wyżej o tym napisałem (w linku)

1 polubienie
1 polubienie

I pary zyjace bez slubu tez…

3 polubienia

Kara mogłaby być za mordowanie harmonijnych, pożytecznych dzików, ryb, kur, owiec, kóz, świń, krów, saren, jeleni, lisów, i innych…

1 polubienie

Muszek owocówek i bakterii kałowych

2 polubienia

Ironia losu ?

1 polubienie

A jak mówiłem że religia to największe oszustwo w dziejach cywilizacji, to niektórzy pałali oburzeniem :slight_smile:

3 polubienia

A moze on jest chinska V kolumna? W koncu w Chinach tez sa muzulmanie, Ujgurowie.

1 polubienie