Jak myślicie kto z tego forum w ogóle nie przeklina?

Przeklinacie sami? kiedy?

Uważam, że odpowiednio użyty wulgaryzm jest, jak przyprawa dodająca smaku w dobrym tekście.

Taka wisieńka na torcie, czasem trzeba zaakcentowac coś ostro… dla wzmocnienia “smaku”.

Dokładnie, proszę pani, dokładnie… :blush:

Ja nie przeklinać

Czy ty oby nie byłeś tym Abdulem na starym pytamy?:innocent::joy:

Z pewnoscia nie ja:)))
Ale uwazam ze nawet to,trzeba umiec aby nie wyszla z tego prostacka chamowa…

Niestety to nie ja :rofl:

To na pewno nie gumniany.
Ale abdul podobywał mnie się.

Gumowy ty mi się z dildo kojarzysz sorki :slight_smile:

Fama niosła, że to mogł być Garniak ;D

Garniak, nie.

Oczywiście,że JA!:innocent:
Czasem jakaś choroba bakteryjna mi się wypsnie,
ale to z racji zainteresowań .
Czasem się zadumam,
dlaczego na ten przykład DŻUMA-to nie przekleństwo?

Miło :roll_eyes:

krokodyl ma taki nietypowy kształt i ta guma :slight_smile: tylko dlatego…

Ja.
Cieszę @Mamita że nie jestem sam z tym felerem wystawiony na powszechne potępienie.:yum:

Ja nie przeklinam bo to qrwa jest niekulturalne. Za takie coś mogą wypie*ć z forum.

Idzie babcia przez park, patrzy, a tu jakiś dziadek siedzi na ławce i przeklina siarczyście w niebogłosy.

  • Panie dziadku, dlaczego pan tak brzydko przeklina i głośno?
  • A siądź pani na ławce, do to się pani dowiesz, kuwra jego mać!
    Babcia siadła i zaczęła przeklinać na cały głos.
    Przechodziła młoda panienka u mówi do nich;
  • Starsi ludzie, a tak głośno przeklinają…
    Na to babcia;
  • siądź, dziecko na ławce, to zobaczysz dlaczego…
    Panienka siadła i;
  • o, kuwra, co za ch-j zdjął tabliczkę, że świeżo malowane?

Ja. I nie lubię, jak ktoś klnie w mojej obecności, szczególnie jak nie umie się wysłowić, a przekleństwo jest tylko słowem zastępczym. :frowning:

Ja nie przeklinam. Szukam innych słów na wyrazenie mysli i emocji.