Jak myślicie, które rozwiązanie byłoby korzystniejsze: - Zbudowanie

na terytorium Polski czterech bajecznych, 50-milionowych HMP (Harmonijnych Miast Pierścieniowych), czy jednego większego, 200-milionowego?

  • Jednego 200-milionowego
  • Czterech 50-milionowych
  • Żadnego, porzućmy nieharmonijną cywilizację
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

A idz Ty z tymi swoimi HMP na Marsa. Tam harmonijnej przyrodzie nie zaszkodzisz. A i budowac latwiej, bo grawitacja mniejsza.
Z tym, ze decyduj sie szybko, bo konkurencja nie spi…

To nawet koło czegoś mądrego nie stało.

Wydaje mi się, że korzystniejsze byłoby zbudowanie jednego, 200-milionowego HMP, choć wcześniej byłem za zbudowaniem tych czterech, 50-milionowych. Po prostu to jedno zbudowalibyśmy szybciej i taniej.

Zbudowalibyśmy? Sam buduj.

3 polubienia

Moze Grete wydelegowac do pomocy?
Ale dziecko ma pecha, tak pieknie sie kariera rozwijala, a tu zaraza…

Zbudowałbym sam na luzie, ale musiałbym mieć poparcie Narodu, abym mógł dysponować terenem całej Polski. Wystarczyłby mi program komputerowy, który sam wszystko budowałby, to żaden problem.

1 polubienie

Program mówisz? A kto ci ten program napisze? Kasę masz na licencję? Masz odpowiedni komputer który by coś takiego obsłużył?Pewnie myślisz o druku 3d ale kto wszystko to rozłoży, podłączy itd? Kto wyprodukuje cement do budowy?

1 polubienie

Korzystniejsza byłaby porada u specjalisty… od budownictwa :wink:

3 polubienia

pH 50 000 000, czy pH 200 000 000 :thinking: Przecież to nawet dla zasady kwasem nie zalatuje.
Poprzestanie na pH 1, czyli 1-osobowym HMP nie wyrządziło i nie wyrządzi wielkiej szkody harmonii świata współczesnego.

.pH, to oczywiście pierścienie Harmonika.

3 polubienia

Racja. Inni już nie pomogą. Za późno.

3 polubienia

Znów zdradzasz objawy przeżartego mózgu? Mówiłem ci, abyś moje tematy omijał szerokim łukiem…

A ty braku takowego.

Ja bym od razu zatrudnila tapicera (sciany) i krawca (kaftanik)
Jakis pustostan to sie zawsze znajdzie.

2 polubienia

Robisz konkurencję użytkownikowi na “b” w przeżartości mózgu, czy bardziej do związku zmierzasz?

Nie chcę eko-komuny z autorytarnymi rządami harmonika i jego fanatycznej świty.

4 polubienia

Widzisz to małe w niebieskich ubrankach i żółtych kaskach? To nie minionki a ludzie. Wiesz jakie będą zanieczyszczenia w takim budynku? Skąd weźmiesz te “klocki” do budowy z półfabrykatów? Jak ogrzejesz całość? i 15 dni to postawienie budynku. Wcześniej z rok przygotowanie gruntu by pierwszy lepszy wiatr nie obalił go, by nie zalewało go. Niedaleko mnie budują trasę S . Wiesz ile trwa położenie kilku km asfaltu? 3-4 dni. A przygotowanie gruntu? już 4 lata się z tym bawią i wiele odcinków nadal jest zalewowych, na wielu ekspresówka by spłynęła. To co na filmiku pokazałeś to ostatni etap i co ciekawe jeden z tańszych przy tego rodzaju inwestycji.

3 polubienia

A myslisz, ze takowa swite posiada?

A ja nie będę mieszkał z żabami, bocianami i innym robactwem.

1 polubienie