Jak myślicie - popieram ziołolecznictwo, czy uznaję je za nieharmonijną bezmyślność?

  • Popierasz ziołolecznictwo
  • Uznajesz je za nieharmonijną bezmyślność
  • Trudno powiedzieć
  • Odrębne zdanie podaję osobno

0 głosujących

Ja popieram
Tylko u nas niepopularne bo nie przynosi zyskow koncernom farmaceutycznym

2 polubienia

Mam przeciwne zdanie o ziołolecznictwie. Przecież harmonijne rośliny DSHN-u nie chcą być mordowane i parzone na bezmyślne ziółka dla nieharmonijnego, patologicznego gatunku ludzkiego.

Masz rację , niektóre lepiej palić niż parzyć , a jakie człowiek wizje ma :stuck_out_tongue:

6 polubień

Nie powiedziałem tego…

1 polubienie

Potepiasz, o ile nie opiera sie ono na slodkich i dojrzalych owocach, ktore z wlasnej woli opuscily gałąź.

3 polubienia

Jak zostawisz korzen to odrastaja
Poza tym zima usychaja i to mozna zbierac

1 polubienie

Wiem , bo ja to napisałam.

ziola jako uzupelnieni leczenia farmakologicznego? jak najbardziej.
w niektorych przypadkach nawet pozwalaja ograniczyc ilosc pozeranych tabletek - ale nie zastapia nowoczesnej medycyny, a na pewno nie nalezy ich stosowac na zasadzie - bo w necie napisali, ze to lecznicze.

4 polubienia

@anon75849589 Ty to zawsze dobrze doradzisz,zaraz odpalam skreta))
Obiad zjedzony,do niego nieharmonijna lampka wina ,skret i sjesta.
Zycie jest piekne)))

2 polubienia

Człowiek z wiedzą od zawsze wiedział że zioła mogą pomóc jak i zaszkodzić gdy są nieodpowiednio przygotowane - od ich zbioru, przechowania, zrobienia wyciągu / wywaru do spożycia. Tak leczyli się królowie to czemu nie ty czy ja - moje leki nowszej generacji także mają dodatki ziół wspomagające leczenie, ino że obecnie proponują mi stare zamienniki które składem powodują zatrucie organizmu, czego nie mogą zrozumieć medycy opierający się na wiedzy Paracelsusa

1 polubienie

Ja popieram jako wsparcie tradycyjnej chemii.

1 polubienie