Jak myslisz: "kochac kogos to znaczy.." to jaka masz odpowiedz?

Jak myslisz: “kochac kogos to znaczy…” to jaka masz odpowiedz?

1 polubienie

Jak się kogoś lubi to daje mu się kwiaty cięte. Przez jakiś czas cieszą oko, po czym więdną.
A jak się kocha - to daje się kwiaty w doniczce, które ten ktoś podlewa i pielęgnuje.

4 polubienia

Fajna przenośnia, ale dawanie kwiatów w doniczce to rozstanie. Nie żebym był przesądny, ale po co kusić los :grin::grin:

2 polubienia

Chyba zamknęli pytamy.pl, bo nie można odpalić. Zerkniesz, czy mam rację?

1 polubienie

Wygląda na to, że “dokonało się” . @Bocca-Lupo

1 polubienie

U mnie działa tak samo jak przez 13 lat

Na następne 13 nie licz raczej. :stuck_out_tongue:

Poza tym, w stadłach doniczki lubią czasem pofruwać.

Nie wyobrażać sobie życia bez tej osoby. Tęsknić, gdy długo nie ma kontaktu. Cieszyć się z jej uśmiechu na twarzy i zmartwić, gdy ma kłopoty.

4 polubienia

Dla mnie to przyjaźń + satysfakcjonujący seks.
Żadnych udziwnień, nie ma przyjaźni, nie ma miłości.

1 polubienie

Byleby ukochana nie ćwiczyła nimi rzutu do celu.

Pytamy zamknęli i od razu zamieniłaś się w modliszkę…strach się bać! :laughing::smirk:

1 polubienie

To są testy, wejdź w mój profil i zobacz tło :joy:

To ja taką mam odpowiedź.
Jak wieczorem partner Cię w…wił to rano pozwól sobie dać buziaka i będzie dobrze.:slight_smile:

3 polubienia

Wow paprykowa lady a raczej chili lady.
A tło wizytówki masz abstrakcyjne…wszystko już oblukałam! :smile:

1 polubienie

Mam jeszcze inne, dostałam od @anon75849589 :wink:

1 polubienie

Szalenstwo będzie trwać! :smile:

1 polubienie

Miłości są różne - do dziecka, do rodzeństwa, do rodziców, psa, itp. … i nie przynudzam…
Ale, że wiem o co pytasz, więc u mnie jest to całkowite oddanie, duża tolerancja, gesty wybaczeń przeróżnych (chyba, że postępki mnie wcześniej zabiją :open_mouth: ), przyjaźń, no i to, co mam w ofercie tylko dla niego i dla nikogo więcej… :wink:
O Jeeezu, mam jeszcze tego wszystkiego po kokardkę, ale już nie będę się rozgadywać :stuck_out_tongue:

4 polubienia
Dalam jej fajne zdjęcie na tło profilu, ale chciała mieć jakąś czerwona lafiryndę

modd

2 polubienia

Hahahaha daj jej jakiegoś striptizera.

2 polubienia