Jak najczęściej płacisz w sklepach stacjonarnych?

system przesylania danych na bardzo bliskie odleglosci - z punktu widzenia uzytkownika cos jak bluetooth, tylko inne czestotliwosci i zasieg mniejszy.

1 polubienie

Najczęściej kartą zbliżeniowo. Czasem gotówką.

1 polubienie

@okonek, nie coś jak bluetooth.
NFC służy do szybkiego sparowania dwóch urządzeń, a dane już są przesyłane za pośrednictwem Bluetooth.

3 polubienia

Pisalam, ze to nie na moja piekna glowke - jak dziala to nie ruszam…

1 polubienie

Ja też kiedyś pisałam, że wielu użytkowników smartfonów, nie potrafi wykorzystać w pełni ich możliwości.
Siebie oczywiście też mam na myśli.

Jeśli nawet potrafimy, to nie wszystkie są nam potrzebne.
Przykładowo.
Pandemia i noszenie maski uniemożliwia mi odblokowanie telefonu twarzą :rofl:

1 polubienie

Kartą. Gdzie się da, zbliżeniowo.

1 polubienie

Ja też płacę zbliżeniowo. Bez karty :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Rozumiem i toleruję (bo nie mam wyjścia), że można mieć niebieskie oczy.

.niebieskie zęby są poza moim zasięgiem.

2 polubienia

Najczęściej płacę gotówką lub blikiem , rzadziej kartą.

1 polubienie

Póki będziesz toothed, możesz je pomalować na dowolnie wybrany przez siebie kolor :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

więc chodź, pomaluj mój świat…na żółto i na niebiesko…

images (4)

2 polubienia

prorocy jacys czy co?

1 polubienie

Mam NFC,wszedzie płace kartą.

1 polubienie

Coś podobnego mam w pracy. Służbowy. Pisanie smsa to koszmar. Nie używam jej w ogóle, tylko odbieram jak dzwoni.

1 polubienie

Moj ma baterię 3300. 2 lata temu trzymala spokojnie 2 dni. Teraz już dnia nie wytrzyma, ale to dlatego że kilka aplikacji działa w tle caly czas a i gry naparzam codziennie,youtube,filmy. Gdybym tylko przegladala strony internetowe, spokojnie wytrzyma 1,5 dnia.
Zdecydowanie najlepszy telefon jaki kiedykolwiek mialam i juz za cholere nie chcę innego. Kazdy model ktory powstal pozniej ,jest gorszy od tego. Co jak co,ale Samsung Galaxy 8 note im cholernie dobrze wyszedl. Nigdy wiecej innego telefonu nie chcę. :slight_smile:

1 polubienie

Mam nfc w telefonie, ale płacę najczęściej kartą. Albo zbliżeniowe (do $250) albo używając pin.

1 polubienie

Jeszcze chwila a gotówka zniknie z obiegu… już w sklepach namawiają do zakupów kartą…

Mamawiaja do placenia karta, bo covid.
Ale generalnie gotowka tak szybko nie ucieknie.
Choc ja moze jestem nietypowa - wole płacić karta, bo gotowka sie mnie nie trzyma :wink:

Z reguły kartą

1 polubienie

A co to covid? ja bez maseczki już śmigam.