Jak oceniacie oraz co wiecie na temat tego Co PiS aktualnie robi głównie i dlaczego ma gdzieś przedsiębiorców?

Dorosly a w bajki wierzysz?

Zależy co masz na myśli, ale raczej nie …

1 polubienie

Na mysli mam zawodowych opowiadaczy bajek w necie :wink:

1 polubienie

Masz na myśli Drewniaka ? Ja tam tematu za bardzo nie znam …

Ale że wybór beznadziejnie niski to w teorii nie ma co przesmradzać … :confused:

Akurat ten to malo szkodliwy
upraszcza
Sa gorsi - sprzedajacy swoj brak wiedzy jako prawde objawioną

Pewnie masz Jacka Bartosiaka na myśli ? Nie powiedziałbym, żeby on cokolwiek sprzedawał za prawdę objawioną… Bo w końcu to, że od czasu do czasu mu się coś pomiesza nieświadomie to zawsze ktoś mu coś może wśród publiczności wytknąć, albo coś … Natomiast od was jeszcze nigdzie nie przeczytałem konkretnych błędów w wypowiedziach :wink:

A pamiętaj, że ja wiedzę opieram nie tylko na podstawie tego co on mówi, ale na różnych innych osobach i nie wszystkie moje poglądy są od niego :wink: A co się dzieje w Rosji od czasu aresztowania Aleksieja Nawalnego to mam nadzieję, że wiesz :wink:

Chyba, że masz na myśli jakiegoś Maxa Kolonko, Konfederację czy jakiegoś tam innego polityka … :confused:

To, akurat było kontrolowane skłócenie. Ogólnie, Drewniak dobrze streścił wydarzenia, ale pominął trochę istotnych szczegółów.

3 polubienia

Zapomniałem dopisać, że Drewniak skłamał odnośnie Żydów, których buntownicy oszczędzali. nie zginął ani jeden Żyd i żaden Niemiec, tak raportowano do Wiednia.

Tak naprawdę chłopów rozwścieczyło to, że ograniczono alkohol dla chłopstwa.

2 polubienia

A tak jak już jesteśmy przy alkoholu to powiedz mi czy dobrze myślę…

Pisałeś kiedyś, że kiedyś u nas ludzie pili więcej wódki niż zwykłej wody czy jakoś tak … Wiadomo … Szlachta z premedytacją chciała być otyła, żeby pokazać, że im się powodziło itd …

Zastanawiam się, czy to przez alkohol i co za tym idzie spowolnienie myśli sprawiło, że nasi przodkowie nie zauważyli, że trzeba mieć ograniczone kontakty z Rzymem ?

Szlachta, generalnie wódki nie piła, tylko wino i piwo. Chłopstwu dawano wódę.
W tamtych czasach nie znano uzdatniania wody, która nawet potrafiła być źródłem zakażeń z powodu rozkładających się zwłok zwierzęcych, a nawet i ludzkich w zbiornikach wodnych. Nawet tę ze studni, kilka razy trzeba było przegotować, zanim się jej użyło.

2 polubienia

@birbant wodę i wódkę z niepewnego zrodla pilo sie po przegotowaniu

1 polubienie

Tadeusz Rydzyk to antychryst …

1 polubienie

Jesteśmy krajem, gdzie ludzie dają swoje pieniądze na leczenie dzieci - WOŚP, a rząd lekką ręką przeznacza grube miliony dla Rydzyka. Też naszych pieniędzy…

3 polubienia

J*błem jak usłyszałem tą przeróbkę … To są zmontowane różne wypowiedzi PiSu :rofl:

PS. Podobne reklamy na YouTube leciały na temat Rafała Trzaskowskiego manipulujące wypowiedziami, kiedy to przegrał z Dudą o ponad 1% głosów

1 polubienie

O tej mafii zwanej rzadem piszesz? Ja mam nadzieje, ze utona we wlasnym szambie - ile mozna żyć na pozyczkach?

2 polubienia

Póki jesteśmy prywatnym folwarkiem rządu, dopóty jedziemy na tym samym wózku … :confused:

Nieprawda, zaprzeg w wozie mozna zmienic :yum:

1 polubienie

Można … Ale dopiero za 2,5 roku … No chyba, że będą przyspieszone wybory :wink:

Slyszales cos o rewolucjach?

2 polubienia

To chyba tylko sfera marzeń. Ludzie są bardzo zmęczeni. Nikomu się nic nie chce. Każdy ogląda się na innych :worried:

1 polubienie