Jak oceniacie podejście tutejszej moderatorki, która

Ale ja zadałem Tobie konkretne pytanie o szczepienie i wpływ na myślenie, a nie o to czy wierzysz w pandemię (nomen omen trudno nie wierzyć w coś co jest potwierdzonym faktem)

Unikasz odpowiedzi i OKO (Odwracasz Kota Ogonem)

3 polubienia

Żeby to bylo odwracanie kota ogonem? To zaczyna byc niebezpieczne dla otoczenia.
No cóż, na takich od zarania dziejów stosowano tylko jedną metodę - kwarantanne.

1 polubienie

Na początek jako kandydat na przewodnika ludzkości (może być półprzewodnika nawet) mógłbyś załatwić, aby zakłady fryzjerskie nie były okupowane przed każdymi świętami kościelnymi przez starsze osoby.

1 polubienie

No co Ty. W Wielkanoc to obowiazkowo kąpiel, fryzjer, spowiedź i ze święconką. W koncu raz do roku trzeba…

1 polubienie

Ja wolałbym, aby ludzkość bardziej przybliżyła się do natury, i jej nie dewastowali, zaczęli szanować. Jednak takie metody, które “zacytowałeś”, są błędną drogą, gdyż to byłaby krzywda dla ludzi. A to nie tędy droga, gdyż efekt byłby odwrotny, od zamierzonego. Sama w sobie nieharmonijność, nie jest tak do końca winą ludzi. Ja uważam, że warto ludzi próbować otworzyć, ale nie zmuszać do niczego. Zachęcić, zainspirować, a nie iść na siłę. Robić to delikatnie, finezyjnie. Warto mieć na uwadze, że nie zawsze się uda, że nie każdy chce, że nie każdy jest gotowy itd. Są różne drogi życia. Nie ma jednej właściwej, odpowiedniej dla wszystkich, a właśnie odwrotnie. Każdy powinien obrać swoją drogę, jaką będzie kroczył. Jeżeli on ma tak radykalne podejscie, to z tym się nie zgadzam.

4 polubienia

Niniejszym zawiadamiam, że dzisiejsze marudzenie zostalo usuniete, kolega śmigusa obchodzic bedzie w sanatorium.
Jeżeli ktos się czuje urazony, bo przy okazji usunięcia pytania znikaja również odpowiedzi? Sorry, taki tutaj klimat…

5 polubień

Brawo Ty, Ostatnia Nadziejo tego Forum.

I tak staremu pierdzielowi pozwalasz na wiele … Ale ok, nic nie pisałem …

2 polubienia

Moderatorka jest OK…!


:rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

A wystarczyłoby, gdyby sobie sprawił kask i byłby bezpieczniejszy …

1 polubienie

To jest osobnik, ktory zabija we mnie czasem resztki chrzescijanskiego miłosierdzia :joy_cat::joy_cat::joy_cat:
@Conradus od wałka skuteczniesza mokra zwinięta ścierka. Śladów mniej zostawia. Bo Bruce Lee nie jestem i nunczako odpada.

3 polubienia

Twoja bezczelność jest najgorszej proweniencji. Bezczelnie umiesz innych wpisami obrażać, a gdy Ci się rewanżują, to ich wpisy usuwasz. Gorszego typa trudno sobie wyobrazić.

Uzytkowniku, nie przestrzegasz netykiety
A obrona pryncypiow jest obowiazkiem moda.

Ja tu w ogóle mogę Wam nie nakręcać ruchu na stronie, bo co ja mogę na Was korzystać? Nic. A Wy ode mnie wszystko, co mądre.

@harmonik masz do wyboru?
Ja Ciebie czasem toleruje?

1 polubienie

Juz tak hoko nie pisz.
Wszyscy wiedza, ze sie w naszej modce podkochujesz i bys na piechote do niej z bukietem kwiatów polazl, gdyby ci tylko pozwoliła…

2 polubienia

Wychodzisz z założenia, że kto się czubi ten się lubi :joy:

2 polubienia

Wspomniany by sie latac nauczył, do góry załatwiał, byle by na niego modka uwagę zwróciła… :person_cartwheeling:

3 polubienia

Przeklenstwo jakies?

Czasami i owszem, za to jestem Ci wdzięczny, niemniej tyle co usunęłaś moich mega ważnych postów, to uczyniłaś tym szkody niewyobrażalne.

Do czubienia sie to jak tango. Ja mam instynkt opiekunczy i harmoniny :rofl::rofl::rofl:
W tm przypadku? Stalking?
Zawsze mnie bawila gra slow - stalking = osacczenie Stalker braci Strugackich - przetrwanie