Jak oceniacie podejście tutejszej moderatorki, która

usunęła moje uświadamiające naprowadzanie forumowiczów/ek na znajomość wynalazku, by lokomotywy nie musiały ruszać od razu całymi składami pociągów towarowych?

Tym moim pytaniem zaznajomiłbym Forumowiczów/ki z tym sprytnym wynalazkiem, którego wprost nie wypada nie znać, jako że pociągi to istotny składnik rozwoju cywilizacyjnego ludzkości.

Jesli to był pomysł na podobnym poziomie jak lokomotywy napędzane siłą ludzkich mięsni, to dobrze zrobila. Oby jak najczęsciej reagowała na takie rewelacje…

To nie był mój wynalazek, żałosny ignorancie.

Pytałes, to odpowiedzialem. Czytaj uwaznie odpowiedzi albo zapisz sie na kurs czytania.

Wiem, ze dla wyjątkowo tępych są spore znizki…

3 polubienia

Kolego @benasek , czas dopłat powoli się kończy. Ja na miejscu towarzysza @harmonik złożyła bym szybko papiery do jakiejś prywatnej szkoły wyzszej. Co prawda drogo, ale dyplom MBA ladnie potem na ścianie wygląda i uczyć się nie trzeba…

3 polubienia

Pewnie za dużo szczepiłeś się na COVIDA, co nie wpływa korzystnie na myślenie.

Narcyzm trzeba tępić.
Dziekuję za uwagę.

6 polubień

Nie zabierzesz jej na arkę. A potop blisko

2 polubienia

:rofl:

Ja mam takie narzedzie ewakuacji
image
Rumu nie zabraknie, na pokład zapraszam.

2 polubienia

Kolego @WiecznieGłodny moderuje tu niejaka okonek :rofl::rofl::rofl:
Koledze nie chodzilo tyle o usuniecie pytania, ktore powtarza z niewielkimi wariacjami, a zwrocenie na siebie uwagi, ponieważ zbliza się termin skladania wnioskow na kwalifikację na Przewodnika Ludzkości, a HOKO podpisow pod petycją brakuje.
To się co jakis czas powtarza…

2 polubienia

Zostalo mu 3 dni, a poskladac odpowiednie dokumenty nie jest latwo.
Problem dla zainteresowanego jest taki, że na Przewodnika Ludzkosci sa wybierane osoby mądre o harmonijnym, spokojnym usposobieniu. A wspomniany już się pożarł z ok. 80% spolecznosci tego portalu. Poza tym nienawidzi ludzi. O pierwszym warunku nie będę się wypowiadał…

3 polubienia


O, tu następna kandydatka na Przewodniczkę…

1 polubienie

Ma rację.

2 polubienia

Rozumiem, że on na takiego przewodnika według Ciebie, się nie nadaje. Nie wiem czy akurat nienawidzi tak ludzi, mam wątpliwości. Mam odczucie, że to coś w rodzaju, krzyku rozpaczy, że ludzkość dewastuje naturę. To nie jest tak że go bronię, on jest dorosły, sam potrafi. Chodzi o to, że go rozumiem.

No to jestes lepszy od nas :grinning:
Poczytaj jego pomysly na uzdrowienie sytuacji i wtedy pogadamy.
Pomijajac peany jakie wyglaszal na temat Putina jak zaczela sie wojna. I chyba jestes jedynym, ktorego nie zdążył tu obrazić :grin::grin::grin:

3 polubienia

Nie wiem, powiem szczerze. Nie widziałem tamtego pytania. Uważam, że uświadamianie, na takim forum, jest bardzo nieefektowne. Do tego jest tutaj mało osób, i jeszcze trzeba ustalić co ludzie zaakceptują, a co nie. Do tego, mam wątpliwość, czy Twoje działania nie przynoszą efektu odwrotnego, od zamierzonego. Ale ok, rób co uważasz za słuszne. Ja nie mam problemu z niczym.

Chciał zrownac z ziemia wszystkie miasta w Polsce i postawic trzy ogromne molochy by w nich gnieždzili sie ludzie.

A to tylko jeden z dziesiątek jak nie setek jego poronionych pomysłów.

Gdyby taki mial moc i zburzyl bez pytania Twój dom to co, dalejl bys go bronił?

Publicznie chwalił putina

Nadal go rozumiesz?

5 polubień

Zbadane i potwierdzone, czy zmyślone i urojone?
(pytanie retoryczne)

2 polubienia

Zainteresuj się tematyką zbrodniczości i niesłychanego oszukaństwa rzekomą pandemią COVID-19, na poważnie, a poznasz, że jej zbrodniczość i oszukaństwo demaskują grona poważnych, rzetelnych uczonych medyków, przy których ci stojący za COVIDEM-19, to banda zbrodniarzy i oszustów. Jest bogata literatura na ten temat. Wystarczy wpisać w Google “Fałszywa pandemia” i zamówić poszczególne pozycje na allegro.

O Boże!

1 polubienie