Jak odzyskac haslo na Gmail??

mam zapisane w androidzie i exportowalam hasla przez maila ale nie wiem czym otworzyc plik taki: com.google.Chrome.fHrE68

w adroidzie nie moge dokopac sie zeby znalesc jakie to cholerne haslo zostalo zapisane, to jest jakas masakra, czy ma ktos pomoc jakas? typowa procedura odzyskiwania hasla nie dziala, nie przychodzi mi link aktywujacy, juz wyslalam email z pozdrowieniami do gmail ale pewnie trafi w czarna otchlan. Jak ide w parametry na PC i chce importowac z tego powyzszego pliku, to nie m takiej opcji jest tylko “Exportuj” :weary:

Może wejdź w ustawienia Chrome tam pod “Autouzupełnianie” jest zakładka hasła.
Wyświetlą się wszystkie zapisane hasła i do czego są przypisane.
Przy każdym haśle masz trzy kropki, jak je wciśniesz pokażą się szczegóły, tam zobaczysz jakie masz hasło.

Informacje z tej strony mogą Ci się przydać:

ale jak wlaczyc te synchronizacje, masakra

pokazuje mi tylko takie cos https://support.google.com/chrome/answer/185277

ale w tym spisie nie ma gmaila…
w ogole to ja mam wlaczona synchronizacje, a haslo jest zle…

znaaalazzzlaaaaaaam wyslali mi w koncu kod, koniec masakry, dziekuje wszystkim.:kissing_closed_eyes:

2 polubienia

Śledziłam to zaangażowanie Bokki i Mistrza i aż mnie skręcało w środku, że sama pomóc nie mogłam.
Fajnie, że już jest ok. :slight_smile:

1 polubienie

Przepraszam wszystkich, bo mozna powiedziec, ze to troche moja wina, bo na WP nie zagladam czesto i zrobili teraz zakldadki, i nie widzialam, ze kod od gmail wpada w inna zakladke. Nie wiem, niech juz nieunowoczesniaja tego internetu, bo to nie ulatwia tylko komplikuje zycie, bo ciagle trzbea sie czegos nowego uczyc. To nie jest ulatwianie zycia:/ Czy przesadzam? powiem, ze bylam wkurzona…

2 polubienia

Nie Ty jedna się wściekasz na takie zmiany techniczne @Raja. Mnie też szlag trafia, bo się na tym zwyczajnie nie znam…ba! Ja nawet nie wiem o czym Ty teraz mówisz :sunglasses::wink:

2 polubienia

Nie przepraszaj, jeżeli potrafimy to pomożemy bez problemu. Na przyszłość utwórz sobie w komputerze folder lub zapisuj w jakimś tajnym notesiku wszystkie hasła, bo długo nie używane się zapomina, tym bardziej, że komp za Ciebie je pamięta.

2 polubienia

chyba tajny notesik to jest ostateczne wyjscie, dzieki za wspomnienie

1 polubienie