Jak policja mogła dopuścić do takiego potraktowania się przez "psychola"

A na końcu pozwolić mu uciec? Czy w tym przypadku nie powinny paść ostrzegawcze strzały w nogi, ewentualnie w głowę? Dlaczego policja w Polsce jest taka nieporadna :rofl:

OK. Nie trzeba od razu strzelać, (choć w takim USA człowiek ten już by dawno nie zyl pewnie …) Ale to i tak nie tłumaczy ich nieporadnosxi…

Moze im tam paralizatorow nie dowoezli?
Zreszta ostatnio policja zaczyna byc jak straz miejska - jedyna intetemcja na jaka sie odwaza to wypisanie mandatu.

No te ostrz3gawcze strzaly w twoim wydaniu brzmia swietnie.
Czy Ty wiesz co to strzal ostrzegawczy?
Bo sadze,ze nie masz pojecia,z tego co piszesz…
Przepisy tak w policji,jak i w wojsku,dotyczace uzyvia broni,wlasciwie,jak policjantom,tak i wojskowym,wiaza rece,
To jest parodia.

1 polubienie

Tak wiem co to strzał ostrzegawczy…tak napisałem… Xd wy to macie humory czasami…

Bali się oskarżenia o nadużycie uprawnień i siły. A powinno być jak w USA.

W USA tez juz zaczynaja sie bac.

No nie wiem. Kilka dni temu publika się obruszyła, bo dwóch policjantów w Texasie prowadziło skutego murzyna na sznurze, jak w czasach Kunta Kinte…

3 polubienia

Bo tak jak piszesz,to wynika z tego zenie wiesz o to jest.

Wiem jak jest. Przecież każdy wie że strzał ostrzegawczy to nie strzał w człowieka…

W Texasie policja konna,to nie czasem w Kanadzie taka funkcjonuje?

co do tego to mnie akurat nie dziwi - Texas i wszystko jasne.
mogliby tak u mnie, bo czarni z podrabianym towarem staja si powoli plaga na ulicach - nie poszuka toto jakies pracy tylko gania sie z policja

atakuje turystow

i rozklada sie z towarem, ze przejsc sie nie daje

Bo w Polskiej policji głownie pracuja matoły, które potrafią jedynie kierowców zatrzymywać za przekroczenie prędkości i mandaty dawać za picie w parku, przy większych akcjach nie wiedzą jak mają się zachować i panikuja. Połowa nie powinna w ogóle w policji pracować

@GumowyKrokodyl
Ile osób zastrzeliłeś? Pewnie nikogo, nie…
Widzisz w małych społecznościach ludzie nie są anonimowi jak w dużym mieście. Nie masz wszystkich informacji. Może do tego człowieka nie pierwszy raz przyjeźdzali i go znali. Zastrzelić znajomego trochę trudniej…
A może mieli jaja i nie srali ze strachu jak rzucił się na nich pies i człowiek z widłami i siekierą. Jak widać obrażeń nie odnieśli. A siekiera, widły i kły owczarka to nie byle co. Czyli radę sę dali.
Zastrzelić za wybitą szybę (ile to? 200-300 zł?) chyba przesada, nie?

1 polubienie

Ale mogli to zrobić no nie? XD

I nawet nie chodzi o postrzelenie czy coś tylko żeby go obezwladnic… Dla mnie się skompromitowali… Policja to powinno być coś co daje sobie radę z psychicznym z widlami xd

Na całym świecie. Ale tylko kanadyjska jest sławna :wink:

1 polubienie

a tu wspomniany przypadek:

Chyba nie na clym,w Europie nie spotkalem konnej policji,chyba,ze sie gdzies czaja))

Nie mam FB, więc nie mogę tego śledzić:

Nawet w Polsce jest, Leone :wink:

2 polubienia

Ja nie spotkalem policji konnej.
No ale ja w Polsce nie byle juz prawie 15lat

1 polubienie

Ja też nigdy nie spotkałam policjanta na koniu :wink:
Wiem, że patrolowali kiedyś Warszawę.

1 polubienie