Jak postrzegacie przyszłość polskiej sceny politycznej?

Ciekawa pogawędka

PiS czasami może wrócić do władzy za 4 czy 8 lat

Mam nadzieje, ze nie …

2 polubienia

Uważam że PiS może przemyśleć zmieniający się świat i wyjść z nową odsłoną swej partii tak żeby znowu zawalczyć o władze

Ale kiedy to się ewentualnie stanie to nie wiem. Oczywiście rozpad PiSu też wydaje się realny

Pis to nie bedzie myslec a kombinowac jak sie od odpowiedzialnosci prawnej wywinąć…
PiS to sie tak łatwo nie rozpadnie, ale z utrzymaniem koalicji z jej satelitami. Bo maja coraz mniej do rozdania.
Pozostaje na razie dlugopis Dudy i nagonka propagandowa.
A pisstrolle nie próżnują.

1 polubienie

Masz na myśli zwolenników PiSu? Czy polityków?

tych co w necie koncem swiata pod rzadami Tuska straszą.
Za pisowskie srebrniki ze spółek Srebrna i Telegraf

1 polubienie

Oceniacie że PiS się wewnętrznie zreformuje? Do NIECO bardziej nowoczesnej wersji?

PiSS jest formułą zamkniętą.
Partia wodzwska? Gdzies i zawsze ma szansę zaistnieć. Jak Trump wygra wybory? Chiny nie zaatkuja Tajwanu i Afryka przestanie byc czarnym lądem

1 polubienie

Do tego Rosją myśli o Litwie, Łotwie i Estonii a może nawet i Polsce :confused:

Ruske i mysli?:innocent::innocent:

1 polubienie

Bo to stara mantra ich jest.Oni dalej nie sięgają jak tylko negacjami czy nienawiścią.Ja kiedyś spróbowałem inaczej…Coś w rodzaju:
“A nie dziwi Cię to że od pisu jak od dżumy,trzymają sie jak najdalej,niemal wszyscy ludzie kultury?”
Równie dobrze mógłbym uderzyć w suahili.I tak zero szans na zrozumienie tego najprostszego możliwie przekazu :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Organizacja przestępcza z circa 8 milionowym poparciem?
No ale marzenia nic nie kosztują…

1 polubienie

To jest za ebiste! Kupuję to!

3 polubienia

Ja to kupilam na pniu
Kultura? Ty wchodzimy na śliski teren. Jest taki film To nie jest kraj dla starych ludzi

Realizujemy i do przodu? Podroze kształcą, ale?

1 polubienie

Niby się zgadza. Jednak gdybyś musiala znaležć 10 ludzi kultury, to wybierzesz się ich szukać do teatru czy na koncert disco polo?

Tu zaznaczam, że do słuchajacych disco polo nic nie mam, niech kazdy slucha co chce.

1 polubienie

Nie pojde w ciemno muzyka i tym to nie disko polo, a brak iskry bożej to grzech
W ramach samourtwiania sie ogladam Eurowizje :smile::smile:
Komu kibicuje to nie powiem, ale pioseka ma tytul zaczynajacy sie na Z

1 polubienie

Jako ciąg dalszy boordelu na kółkach.
Ludzi pokroju Hołowni po prostu nie ma.A on sam musi mieć nadludzką cierpliwość by znosić coraz głupsze ataki ze strony tych co mu do pięt nie dorastają.
I nie mówie tu o samej polityce bo ta interesuje mnie najmniej.Mówie o kalibrze człowieka!
Nudny i wredny hałas,dostarczający kretyńskich informacji tabloidom.I to każdego dnia.
Czasem gdy Sikorski zabiera głos,robi się ciekawiej bo to człek przerastający ten tłum przynajmniej o klasę…
Ale chyba trzeba by siedziec z lupą nad doniesieniami aby to wyłowić.A na to zwyczajnie szkoda życia.Jeśli już to w innych miejscach na świecie,jest ciekawiej.I bez tej zapyziałej arogancji oraz wszechobecnego chamstwa.

1 polubienie

Co do Sikorskiego? Ja za jego sposobem myślenia nie przepadam. Ale? Jego opis wojny? Afganistan i co tam sie działo i dzieje, opisac koszmar i przerwać?

1 polubienie

A jak oceniacie? Co PiS powinien zrobić aby odbudować poparcie? Unowoczesnić się czy pozostać bez zmian?