Jak postrzegacie przyszłość polskiej sceny politycznej?

Jak powyżej. PiS może się rozpaść

Mnie zastanawia czy uda się wprowadzić legalną aborcję

Będzie niestabilnie a to dobrze nie wróży. Przykładem jest aborcja. Oni tak naprawdę zgadzają się tylko w kwestiach bezpieczeństwa.

1 polubienie

Jak wszędzie.
Zobaczymy jak będzie w tym roku z lokalnymi i europejskimi? I prezydenckimi w przyszlym.
Opluwac się będą? To pewne.
A co do aborcji?
Mnie martwi cos innego

I wiele innych …

1 polubienie

Hehehehehehe!!

2 polubienia

Jak myślicie? PiS się rozpadnie?

1 polubienie

Mam nadzieję, że zostanie raczej zdelegalizowany jako organizacja przestępcza. Podobnie jak Solidarna Polska.

3 polubienia

Zdecydowana większość, którym tlumaczylem, ze pisiory to złodzieje i kanalie, od razu przechodzilo do obrony w stylu:
PO wcale lepsze nie bylo. I potem często jeszcze dostawalo się Tuskowi… :grin:

3 polubienia

Obawiam się że taki scenariusz jest mało realny :frowning:

1 polubienie

Zaczynają się powołania do wojska

I dobrze…

1 polubienie

Tutaj była mowa że 96 Apaczy potrzebne jest nam do zachowania kontroli nad Przesmykiem Suwalskim gdzie infrastruktura jest słaba i ograniczona a teren bardzo trudny do prowadzenia działań zbrojnych

Tam to bagnisto.

Czasem mi się wydaje, ze ruskie straszą Polskę, a atak nastąpi z innej strony…

1 polubienie

Ciekawe spostrzerzenia

Piosenka stara ale jara

Tutaj ciekawa analiza stanu polskiej armii

Kolego, czyzbys dostal wezwanie do wojska?

1 polubienie

Nie na szczęście

Putin po raz pierwszy zrzucił bombę termobaryczną

I mają coraz więcej bomb kierowanych

Czyli siegaja po zapasy strategiczne.
A bomby termobarycznej to zdaje sie pierwszt raz w warunkach bojowychbuzyli Amerykanie w Afganistanie jak psmietam.
Na “pocieszenie” - iistnieja rowniez mniejsze ladunki tego rodzaju, ale ryzyko uzycia duze, bo zasieg niewielki i fala uderzeniowa moze zahaczyc o strzelajacego. Ale jakby to podczepic pod drona?
Polska tez ma takie na wyposazeniu.
Ruskie kiedys kombinowali probe z ta największą, ale zdaje sie skonczylo się to katastrofą. A sprawa szybko ucichła.

1 polubienie