Jak powinna byc kara za podglądanie?

@ata-ata ale to co innego. Sama się rozbierasz i zdajesz sobie sprawę że inni Cię widzą.

1 polubienie

Kara zdecydowanie nieadekwatna do czynu. Nie wiemy czy w ogóle cokolwiek zobaczył i z której strony ta szczelina była? Jeśli z tyłu to widział tylko jej plecy… Niejednokrotnie w przymierzalniach ludziska pokazują więcej niezasłaniając dokładnie kurtyny. Nieraz widziałam cielska innych, choć nie było to moim priorytetem. Nie wiemy kim była ta pani i jakie stanowisko zajmuje ( praca). Biedna pani podglądana pewnie moczy się teraz z wrażenia po nocach tak na nią to traumatycznie wpłynęło, spać nie może i leczy się na nerwice. Głupi babsztyl niech się cieszy, że ktoś w ogóle na nią chciał patrzeć… :upside_down_face:

2 polubienia

Proponuję leczyć podglądacza. Po obejrzeniu “przeciętnej golizny” można dostać szoku… :money_mouth_face:

3 polubienia

Napalony był, to i nawet fałdy tłuszczu na tyłku go podnieciły. :upside_down_face: Szkoda mi tego chłopa i pisze teraz poważnie. Taka natura męska widać, co innego gdyby ją dotykał, dobierał się do niej to rozumiem posądzono by go o jakieś zboczenie, możliwe że mógł być karany za coś wcześniej ale nic nie wiadomo o tej sytuacji więc można napisać tym samym zupełnie inną historię…

2 polubienia

Amputacja oczu.

1 polubienie

To zależy od ofiary. Jak ładna i pewna siebie to się cieszy że ktoś podziwia jej wdzięki. Jak pasztet to trauma i obawa że sprawca o wszystkim światu opowie.
Kara zbyt wysoka. Wystarczą roboty społeczne. Nie mamy do czynienia z seryjnym podglądaczem. Kuknął bo miał okazję. Zdrowy objaw.

2 polubienia

Takie sytuacje są bardzo nieprzyjemne, ale uważam że 6 lat to przesada. Może jakiś mandat albo pracę społeczne :thinking:

2 polubienia

@Devil No nie wiem… Sprawa trochę innego kalibru, ale opiszę: oglądałam program na YT. Kobieta w USA: ładna, młoda, atrakcyjna. Uprawiała seks ze swoim facetem. Ten bez jej wiedzy i zgody zagrał wszystko na swojego laptopa, a kiedy zerwali udostępnił film w sieci…

1 polubienie

To już co innego. Zemsta.

2 polubienia

Ale była atrakcyjna, czym więc się miała przejmować…

2 polubienia

Zerwaniem.

3 polubienia

Ale to już chyba karalne???

1 polubienie

Tak to jest karalne

1 polubienie

Dzięki, tak mi się zdawało…

Według mnie to chore Również dobrze można by wsadzać za jazdę z niedozwoloną prędkością A to jednak jest mimo wszystko przestępstwo które zagraża innym Za które dostaje się najwyżej mandat,punkty w najgorszym traci prawko

2 polubienia

No nie wiem. Mnie podglądał przez dziurkę wywierconą między kabinami w toalecie jakiś facet, gdy robiłam siku. Słysząc jakieś sapanie, czy stękanie, spojrzałam w lewo i zobaczyłam oko w tej dziurce. Masakra!!! Majtki w górę i z łomotem serca wyskoczyłam z kabiny. To było w Toruniu, na studiach w Colegium Majus.

1 polubienie

Może to ten sam gościu co u mnie na uniwerku :wink:

1 polubienie

Kara za wysoka w stosunku do przewinienia na pewno, aczkolwiek to nieprzyjemne być podglądanym i podchodzi to chyba nawet pod molestowanie seksualne.
ALE fakt, że inaczej się na to patrzy w kraju, gdzie we wszelkich sprawach o charakterze seksualnym victim blaming ma się doskonale, a kary za gwałt często bywają mniejsze. My jesteśmy przyzwyczajeni do przesady w drugą stronę, więc takie 6 lat może wyglądać śmiesznie.
Ale uważam, że podglądanie powinno być karane, jako czyn na pograniczu molestowania a naruszenia prywatności (do tego drugiego, nawiasem mówiąc, większość z nas już wielkiej wagi mie przywiązuje). Nie aż tak, ale jednak.

1 polubienie

Kij w oko xd jeżeli nie amputacja…