Jak Rosjanie chcieli mieć dobrą relację z Ukrainą skoro

proponowali Tuskowi rozbiór Ukrainy XD

Co Ty znowu wymyślasz?
Z Zacharowa i Miedwiediewem ostatnio cpałeś?

3 polubienia

pił jedno z win tuska pewnie :joy: :crazy_face: niekotrzy ciągle o tych winach mówią …

2 polubienia

Podobno proponowali za PO jakoś ale Tusk jak wiadomo to olał

Nie wiem co Putin kombinowal. Jedno jest pewne, że od lat pewnie marzy mu sie zjednoczona Europa. Pod ruskim butem…

2 polubienia

Jakoś marnie mu to wychodzi. Zjednoczył całą Europę…

Ale nic w tym dziwnego tak szczerze

“Zjednoczycieli” Europy przy uzyciu siły (od czasu rozpadu cesarstwa rzymskiego) bylo wielu. Ale jakos jeszcze nikomu się to nie udało. Inicjatywy byly z roznych stron, ale zwykle byli to megalomani, a powstanie panstw narodowych zadania nie ułatwia. Dyktatury nie zastąpią ukladow dynastycznych, a te? Niby jeszcze troche krolow i ksiazatek sie uchowalo, ale ich rola jest raczej dekoracyjna i reprezentacyjna.
W koncu utrzymanie takich wychodzi czesto taniej niz kolejne wybory prezydenckie, a i dwór bywa ekonomiczniejszy od rozbudowanych kancelarii, często dublujacych organy rzadowe (np. w Polsce).
Nie mówiąc juz o kwalifikacjach, bo taki tytularny wladca od dziecka jest przyuczany do swojej roli. Zaliczają znacznie mniej wpadek niż niedouczeni elektrycy, jowialni mezowie wieloryba czy budyniowaty Duda.

2 polubienia

Mamy postkomunistyczny okręt podwodny “Orzeł”

Zadziwia mnie ruska propaganda. Uparcie wbrew całemu światu udają że myślą inaczej

3 polubienia

Syndrom oblężonej twierdzy haha

Oj to poczytaj jaki ruski mir srutin obiecuje Afryce?
Ukrainskie zboze ukradnie i im dostarczy za darmo, szkoly i uniwersytety z rosyjskim wykladowym bedzie w ramach cywilizowania dzikusów stawiac. Co on ta jeszcze w tym Petersburgu obiecuje??? A zwiekszony eksport wagnerowcow w gratisie…

1 polubienie

co za świnie…nie obrażając tych miłych zwierzątek :frowning: Ten świat pływa w bagnie.

3 polubienia

Szczytem bezczelności jest dopuszczanie rusków do wszelkich międzynarodowych imprez. Ale tutaj organizatorzy okryli się hańbą dyskwalifikując Ukrainkę za niepodanie ręki swojemu wrogowi. Chcieli ją upokorzyć???
Zapraszanie ruskich sportowców, piosenkarzy, czy kto ich tam wie: kogo jeszcze to tak jakbym ja miała zaprosić sąsiada mordercę na kawę. Bo przecież nikogo z mojej rodziny nie zabił, więc… czemu nie?

6 polubień

Tylu niewinnych ludzi zginęło, straciło rodziny, dobytek, zostało okaleczonych, torturowanych…zaminowali kraj, więc nawet ludzie jakby chcieli po ewentualnym wyzwoleniu nie mogą z dziećmi wrócić, bo strach. Bo jedna menda rozpętała wojnę, menda karmiona przez lata dzięki robionym z nią interesom chociaż już mordowała w kilku krajach… :rage: :pensive:
A na grobach w Mariupolu, gdzie pochowani są ludzie, często nawet nie zidentyfikowani budują budynki i otworzyli klub nocny :rage: :rage: :pensive:

4 polubienia

I morduje dalej. I to nie tylko w kilku.

2 polubienia

100% racji.
Coorestvo wspolczesnego świata polega min. na relatywizmie.To,z przeproszeniem,pier.olenie że"nie każdy muslim to morderca" i temu podobne…
To permanentne szukanie furtki by usprawiedliwiac doslownie wszelkie zbrodnie i wszelki bandytyzm.
Z drugiej strony…Jak inaczej uniknąć jeszcze wiekszego bandytyzmu niz odpowiedzialność zbiorowa?
Jak mawial towarzysz Winnicki [Alternatywy 4] z tlumem ktory nie rozumie dziennika tv,trzeba jakos rozmawiac… :thinking:

3 polubienia

Tu nie do końca chodzi o odpowiedzialność zbiorową. Wiadomo, że ruski za Uralem, na głuchej prowincji, często bez dostępu do internetu są nieświadomi tego, co się dzieje. Oni nie wyjeżdżają za granicę, nie widzą, nie czytają, nie słyszą o tym co się dzieje. Ale sportowcy? często mieszkający poza rosja? piosenkarze? artyści? Oni doskonale zdają sobie sprawę ze zbrodni popełnianych przez rodaków. I… nie protestują, więc popierają putka. Nieraz czynnie popierają, ale nawet biernie, nie protestując też popierają!

4 polubienia

To jest to o czym pisałem ponad rok temu.
Nie ma usprawiedliwienia w dobie netu!
Nie zyjemy w czasach szczekaczki pod sufitem ale…
Przepraszam bo musze zmienic kanał…

4 polubienia

Net potrafi oglupic lepiej nis szczekaczka …

2 polubienia

Mamy tu jednego geniusza. Ma dostęp do netu i co? Czasem odechciewa mi się tu zaglądać jak zbyt długo hasa poza sanatorium.
Jak ktoś ma pustostan pod kopułą lub zryty beret to nic nie pomoże…

5 polubień