Jak rozbudzić w sobie dar jasnowidzenia, przewidywania -można?

Z tym przewidywaniem że ktoś zaginiony umarł to nieco pokrętne jest bo tu występuje duże prawdopodobieństwo zgonu takiej osoby…

2 polubienia

Ja nie musze zgadywac :wink: znajomych mam pogrupowanych pod odpowiednimi dzwonkami a nieznane to zwykle spam.

1 polubienie

W temacie szczepionek, kowida wszystko też wie… tylko, że jak się podlinkuje to jakoś hejt się zaczyna.

1 polubienie

Wiem, po prostu wiem - spojrzałam na niego i wiedziałam… okoliczności zewnętrzne mnie lekko naprowadziły…

Kiedyś czytałam, że osoby trudniące się tą sztuką w dzieciństwie miały mrowienia i bóle czoła i to ono jest szczególnie wrażliwe.

1 polubienie

Ludzkosc od zarania dziejow zastanawia sie nad fenomenem prekognicji.

2 polubienia

@humoreska Jakie to były okoliczności?

Możesz zapoznać się z książkami dotyczącymi czytania z twarzy.

1 polubienie

@waranzkomodo No raczej nie będę ich przytaczać, no sorry…

Jeśli się spodziewałaś takiej wizyty to raczej nie było jasnowidzenie tylko domyślenie się…

1 polubienie

https://www.google.com/amp/s/facet.onet.pl/strefa-tajemnic/jak-nauczyc-sie-jasnowidzenia/lek944h.amp Tu jest trochę ćwiczeń jak rozwijać tego typu zdolności…

1 polubienie

Co to jest ta najlepsza odpowiedź?

Autor pytania ma możliwość oznaczyć komentarz, który jego zdaniem jest najlepszy w temacie.

1 polubienie

Historycznie to kiedyś bardzo bardzo dawno ludzie mieli możliwość korzystania z trzeciego oka - płat czołowy umieszczony centralnie w głowie pomiędzy oczodołami, bardzo wrażliwy receptor wspomagający myślenie czy widzenie np. aury itp. rzeczy, tyle że nie wszyscy - dar / przekleństwo / w rodzinie przechodziło na kolejne pokolenia, wymagał stałego doskonalenia. Działało to z różnym skutkiem, po części z racji kar takie osoby zaniedbywały to rozwijanie / doskonalenie / daru, po części ich poprzednicy nie zdążyli z pomocą by ten dar rozwinąć, że ta konkretna kolejna osoba posiada taki dar. U części dar nie rozwijany zanikał, ludzie tacy dostali zamiennik ponad przeciętnej inteligencji / mądrości /

1 polubienie

Bardziej kwestia dobierania i logicznego łączenia faktów :stuck_out_tongue_winking_eye:

No niezupełnie, autor pytania sam tego zrobić nie może… co ciekawe sama moderacja nieraz wedle własnego uznania taką odpowiedz zaznacza jako najlepsza w moim temacie… @honotu

Może to zrobić autor pytania.

co do najlepszej odpowiedzi to prawo ma autro pytania
natomiast podkreslenie kolorem moderatora to nie jest przyznanie najlepszej odpowiedzi - a wyroznienie ze strony moderatora. kazdy moze rowniez zglosic wniosek o takie podkreslenie czyjejes wypowiedzi w dowolnym temacie.
nikoniecznie wlasnym.

1 polubienie