Jak sądzicie l?

Co by mogło by się ze mną stać gdybym skurczył się o 1/4? Z 161 cm na 40 co i około 3 kg wagi wobec 9 letniego dziecka? Hipotetycznie pytanie

Jesli teraz masz 161cm wzrostu i skurczysz się o 1/4 to nie bedziesz miec po tym procesie jak piszesz 40 cm a nieco więcej niż 120cm.
To tak tylko dla info.
No, chyba ze ja Cię nie zrozumialem.

1 polubienie

Mam na myśli jak bym 160 cm zmalał do 49 cm i 3 kg około to np 9 letnie dziecko miało by przewagę nad taką osobą

Jak uważasz?

Bo zapoznaniu sie z mozliwosciami karłów uwazam ze nadal dziecko mogloby mieć problem.

2 polubienia

Byłem ciekawy bo wiesz 3 kg wagi heh

Tych 3kg nie brałem pod uwagę, tylko wysokość.

1 polubienie

To zslezy, jakby te 3 kg bylo równie dobrze wyszkolone jak kot? To i dorosły moglby miec problem :wink:

2 polubienia

A w takim wypadku ?

A ogólnie ze 3 kg 40 cm i przy takiej brak siły więc jak Pan uważa? :blush:

Spotkalem sie i z takimi doniesieniami, że 40cm istoty ważące coś ok. 3 kg robily z czlowiekiem co chcialy, wiec teoretycznie wiele rzeczy jest mozliwych.
Ale to juz zupelnie inna bajka.

2 polubienia

Rozumiem jestem ciekawy jak taka osoba była by lekka dla dzieci np bądź zwierząt że osoba 3 kg vs dziecko hehe

Ja ona. :heart::fairy: a co do tej siły? Jak nie siłą to spsobem. :wink:
Jesli chodzi o koty to ze spotkania z takin desperatem mozna wyjść mocno zdemolowanym.

1 polubienie

A dlaczego? Rozwiń swoją wypowiedź

Przepraszam

Nia ma za co, okonek jest zdradliwym nickiem :rofl::rofl::rofl:

Hehe zapewne i z tym kotem co na zdjęciu masz 3 kg osoba miała by ciężko :joy::joy:

Noworodek zwykle waży ok. 3,5 kilo i ma średnio ok 52 cm, więc waga i wzrost to jeszcze nie wszystko. Gdyby były to parametry np. szczura, to nawet i dorosły miałby z takim problemy. Wiele zależy od wyćwiczenia/ siły mięśni/ sprytu itp.

1 polubienie

A w ogole to witam na pokladzie…
Co do tej miniaturyzacji to miala bym zastrzezenie 162 wrostu zredukowanr do 1/4 czyli 40 cm? OK
Ale waga tylko 3 kg?
Zakładając, ze osobnik nie byl anorektykiem? To ważył jakieś 50 kg.
minimum. Czyli proporcjonalnie zmnieszajac daje co najmniej 12 kg
A juz z takim “skrzatem” to małe dziecko problemy by moglo mieć.

Chyba, zeby był sępem, co to przy rozpiętości skrzydel do 120 cm wazy jakieś 6 - 7 kg.
I tu balabym o dziecko, bo krzepę i wyposazenie w postaci dzioba i łap (pazurow) mają niezłe.
Na szczescie to padlinozercy na ogół, więc byle tylko nie probowac ucinać sobie drzemki w poblizu miejsc ich zgromadzen.
Kumpel sobie przysnal na sloneczku w Hiszpanii niedaleko Tudeli w Nawarze i po jakims czasie ptaszeta sie nim zainteresowaly. Obylo się bez nieszczęścia, ale pobudkę miał nerwową :rofl::rofl::rofl:

O to chodzi że to taka fikcyjna sytuacja jak 16 latek tak drobny by był

1 polubienie