Jak się poruszać na forum?

Enty raz słucham, dziękuję raz jeszcze..

Tak sobie przeleciałem kategorie" muzyka, film,sztuka" bo coś mi się wierzyć nie chciało bym zaprzestał muzycznej"działalności"
Faktycznie, jest tego malutko…Ale jest.
Zajrzyj…Może znajdziesz coś dla siebie :slightly_smiling_face:

Zajrzę,

Ale jak byś pojawiał się na “dzień dobry” to bym zaglądała co rano..

Trudno mi będzie…Pracuję tylko w nocy choć oczywiście co jakiś czas…Czemu nie :innocent:
W czerwcu jednak mam urlop i znikam w ogóle.Mniej więcej,do 14 czerwca.

To udanego urlopu, gdybym zapomniala :slight_smile:

Nie no…Do czerwca jeszcze trochę zostało :innocent:
Na razie z banku moich evergreenów…

Chyba wjedzie na liste, jak szkolenie skoncze dzisiaj