Jak się robi stronę internetową?

I czy techniczne rzeczy są trudne tak naprawdę? Nie mówię o wymianie elektryki w domu z kuciem ścian.

Strone z jakiegos standardu to trudno nie jest.
Ale zalozenie instalacji elektrycznej? Zdrowie i siły nie te.
Trzeba oszczedzac je na pilnowanie fachowca…

1 polubienie

Dla mnie trudne to zadanie by było ale znam kogoś kto potrafi i mogę nawet Was umówić…

1 polubienie

Bujać to las ale nie nas. Przecież kolega wygląda na samorodny talent.

:rofl: tak talent,tylko jeszcze nie stwierdzone do czego…ale dzięki …!

2 polubienia

Dobra ściema to podstawa sukcesu :face_with_raised_eyebrow: Po gadaniu widać, w czym kolega jest dobry i nie jest to na pewno malowanie na płótnie. Najprościejszy pomysł muszę mieć. Strona ma być o cywilizowaniu małolatów i uczeniu savoir vivre’u.

1 polubienie

Zacząć od jakiejś prostej rzeczy… :laughing:

3 polubienia

A jak przejść do biegania po krzesłach w przychodni i kawiarni i że tak się nie robi? Podobno sztuczna inteligencja umie robić obrazki na zadany temat.

Ja mysle, ze organoleptycznie.
Na koty dziala mieszanka soku cytrynowego z mielonym pieprzem.
Posmarować krzesełko. Przy okazji nauczy się myc ręce…

1 polubienie

A komórkę po której stronie kładziemy? :shushing_face:

2 polubienia

Komórkę kładziemy na specjalnie do tego przeznaczonym talerzyku!
Nie polewamy jej sosem ani nie ozdabiamy sałatką.

3 polubienia

Zalezy gdzie jest miejsce.
W cywilizowanych domach powinny byc na wyposażeniu specjalne podstawki umożliwiające bezposrednia transmisję

3 polubienia

Szkoda czasu na nich.

1 polubienie

Dużo można samemu zrobić, trzeba jeszcze mieć wizję co chce się zrobić i środki naturalnie też, co kiedyś w Polsce nie było to wcale takie oczywiste.
Myślę, że większości spraw z wiertarkami i wszelakimi przecinarkami, piłami, to niestety się mówi, w przypadku pięknej płci trzeba dać sobie spokój… To poważnie ogranicza pole manewru.

Strony internetowej nie zrobiłem nigdy, ale jest tyle poradników, że wydaje mi się, że to będzie łatwe do zrobienia.

1 polubienie

Wizję i artystyczną też :confused: Dusza celebryty by się przydała, żeby mieć odwagę się chwalić…

1 polubienie

Kolego, dobrze, że tu nie ma kolezanki @Vilemo .
Pokazalaby Ci co da się zrobić przy uzyciu w/w urządzeń.
Obecny sprzęt tnaco - kłujący jest tak poręczny, ze wiele rzeczy da się zrobić, choc do niektorych działań fachowiec potrzebny, bodobrymi chęciami?
A wbrew pozorom nie płeć stanowi o umiejetnosciach

No jasne, są wiertarki kolumnowe, urządzenia dobrze osadzone, że tylko wystarczy pokierować bez niepotrzebnego męczenia się fizycznego, bo to miałem głównie na myśli. Co do umiejętności, to masz całkowitą rację.

Właśnie ten artystyczny zmysł dużo pomaga :slight_smile:

Mam blisko 40 lat i dalej umiejętności prawidłowego jedzenia sztućcami nie opanowałam, więc taka stronka przydałaby się nawet mnie.

1 polubienie

Kochana, w Portugalii zamowilsmy kraba. Duży byl, przeciety na pół, akurat na dwie osoby.
Do tego zestaw narzedzi taki, ze chirurg by się nie powstydził.
No to popatrzylismy sobie po pozostalych gosciach? Jedni tez poploch w oku, a inni fachowo po cęgi, jakes szydelka i dawaj pancerz kruszyć i mięsko wydłubywać.
A do krewetek podaja miseczke wody z cytryną ( nie do picia, ale zebys miała w czym palce opłukać po konsumpcji, bo do obrania tego robot sterowany sztuczną inteligencją może by zastapil czlowieka?)

1 polubienie