Jak sie szuka afer?

Ciężko mi sobie wyobrazić czołowych polityków pis mających procesy :rofl: po wygraniu PO

No właśnie nie można, dlatego protestują przeciw temu Polacy i zagraniczne instytucje, politycy i naukowcy.

Kaczyński, Błaszczak, Macierewicz, Kuchciński i jeszcze paru innych PiSiaków ma już gotowy wachlarz zarzutów, musi się tylko zmienić szef prokuratury.

1 polubienie

A Szydło, Kempa, Duda - czeka ich Trybunał Stanu

2 polubienia

Ja wiem co teoretycznie musi się stać ale ciężko mi to sobie wyobrazić i raczej wątpię w to że jak zmieni się władza i prokuratura to ktoś pójdzie “siedzieć” xd

Jeżeli była by taka obawa na serio to nikt nie lamal by prawa w polityce bo wiedział by że następna władza ich rozliczy… A tym bardziej pis nie robil by tego co robi jeżeli traktował by na serio następna władze… . PiS wie że jakieś po czy PSL im nic nie zrobi i na odwrót… A co innego jest z partiami typu Konfederacja itp bo oni powsadzali by wszystkich jak zapowiadają i dlatego tak są cenzurowani w mediach i wszędzie… Dopiero wtedy wyszły by wszystkie afery poprzedników gdyby do władzy doszli normalni ludzie a nie mafie i układy… Nie bądźmy naiwni :rofl:

Oni chca zbic na tym kapital wyborczy…
A to najgorsze co w Polsce mozna zrobic…I nie chca tego zrozumiec…I dlatego wciaz sa na poziomie 2,5%
I dlatego,mowiac szczerze,mam tego dość.Gra sie po to by wygrac…A ludzkie zycie ma swoje granice…Dosyc rygorystycznie okreslone…

2 polubienia

Mam nadzieję że gdy wygra PO i wszystko tak ładnie naprawi XD co pis zniszczył :rofl: a jednak dalej nie będziecie widzieć przez rok dwa trzy że afery pisu są rozliczane… To mam nadzieję że dopiero wtedy wszyscy zobaczą że czy PO czy PIS to jedno i to samo… Swój swojego chroni i że nie warto głosować na żadne partie typu pis po PSL SLD wiosna itp… A się mogę założyć o wszystko co mam ze tak będzie :rofl:

Banda czworga…
Jestem tego samego zdania ale dobrego imienia pana Kamysza z PSL,warto bronic.Zasluzył.
Pytanie na jak dlugo…

1 polubienie

Jasnowidza jak jasnowidza, ale dedektyffa Rutkowskiego?

1 polubienie

1 polubienie

Aaa, to tez, ale ostatnio znow czytalam o p. Jackowskim…