Jak się wylogować z tego portalu, bo nie mam takiej opcji... po tych ostatnich zmianach?

Przez nick nie idzie a tej drugiej opcji też już nie ma?

Da się. Az spróbowałam

1 polubienie

Da się przez nik.

Chcesz nas opuścić?

1 polubienie

Jak ja chce się wylogowac z reala to sięgam po flaszke.
Ty jednak chcesz się wylogować do reala. Musisz wiec odstawić flaszkę. Czy to warto? Jest weekend. Do soboty wieczora możesz śmiało pić.

1 polubienie

Zaraz spraawdzę kolejny raz. Klikam w ikonkę mojego awatara i tam jest nick pisany, klikam na to i nic się nie otwiera. Blokada jakaś, tej drugiej opcji też nie mam, nie mam możliwości wejścia w ustawienia konta, po prostu nie mam.

Komp czy phon?

1 polubienie

Nie birbant, poczekam aż mnie sami wyrzucą:slight_smile:

2 polubienia

Komp, nie chce się wylogowywać przez panel komputerowy …HIstoria …wyloguj… tylko przez ten portal…

obraz

4 polubienia

O tym piszę Bingola, wcześniej mogłam też rozwinąć te opcje teraz od kilku dni niestety nie…

U mnie na kompie i phonie da się.
Wyczyść przeglądarkę ze śmieci. Wyloguje cię. Potem spróbuj się zalogować i ponownie wylogować.

1 polubienie

lub zmień przeglądarkę :slight_smile:

No też racja, raz tak zrobiłam i mnie wylogowało automatycznie ja jednak nie mam pełnych funkci sprawnych tu w tym serwisie od kilku dni. Chce się wylogowac klikając jak dawniej w nick, tak jak to bingola ukazał na scanie… i ni emogę nawet po czyszczeniu kompa.

Nawet na innej przeglądarce?

Zawsze korzystała z tej jednej co mam Ok zaraz wyczyszcz ekolejny raz komp i zobacze co się stanie. See ya soon.

Czasem trzeba sprawdzać na innej. Wyczyść dane logowania.

Wyczyściłam kompa i mnie wylogowało tak jak wczesniej, pytamy mi działało cały czas z wszystkimi opcjami na tej przeglądarce co mam a teraz nie, to nei chodzi o przeglądarkę jakaś blokada na wylogowanie się? Ktoś tak ma jeszcze?

No raczej tylko ty. :thinking:

Korzystam z firefoxa a Ty?