Jak się zapatrujecie na jutrzejsze emocje sportowe?

A Kubica, to pies? Ze starym przednim skrzydłem, pamiętającym testy w Barcelonie, może wygra? :wink:

2 polubienia

@Bingola podaje czas zimowy, letni czas ma podobno zniknąć w EU :wink:

3 polubienia

Podobno to ma jeszcze troche potrwac z tym czasem. Zanim ludzie przywykna do dobrego to jeszcze jedna albo i dwie przymusowe podroze w czasie nas czekaja…

2 polubienia

Cisza nie cisza. Dziś zrobiłem 240km by jutro odwiedzić pewien wyborczy lokal. Wiadomo w jakim celu.

4 polubienia

Cisza dotyczy agitowania za ( lub przeciw) jakiejs partii. Do uczesnitwa mozna zachęcac. Nawet sam prezydent to dzis robił.

3 polubienia

Dla kogo cisza to cisza. Ja uważam, że PIS to polskie nieszczęście. I w ramach niedzieli wyborczej (chociaż nie głosuję) żona robi pieczoną kaczkę. :stuck_out_tongue:
Serwer ani serwis nie są własnością polskiej firmy, nie jest ulokowany w Polsce, więc jak ktoś chce agitować (i zapewne nie mieszka w Polsce), to proszę bardzo.
Dla mnie skandalicznym jest to, że jutro w polskich kościołach na mszach ma padać wers “Pan miłuje prawo i sprawiedliwość” i jakoś nikt kleru nie ma zamiaru karać za łamanie ciszy wyborczej.

4 polubienia

Troche ta cisza to ze wzgledu na to, ze serwer serwerem, ale Pegasus czuwa :roll_eyes:, a nikt jak nie musi nie lubi byc budzony o szostej rano przez sw. Mikolaja w kominiarce :smile:

3 polubienia

Ooo, to dla mnie czas w sam raz!!! :slight_smile: