Jak się zmienialiście?

@Bocca-Lupo i @czarny_rycerz wstawili w jednym z pytań propozycje żabek, które mogę umieścić w awatarze i… to jest bardzo miłe, ale wywołało to we mnie refleksję nad tym, która do mnie pasuje… I jak bardzo się zmieniłam…

2 polubienia

To już nie jesteś Żabką? :slight_smile:

2 polubienia

Żabka to jest tu. Po kazdej grze pyta się, jak komu poszło…

I w ten sposób, czy mi się podoba, czy nie stałem się komentatorem ROCKA

4 polubienia

Żabek jest dużo gatunkow (nie tylko sklepow :wink:), coś sobie znajdziesz :sunglasses::green_heart:
A czlowiek z czasem się zmienia, wiek, stan zdrowia, zdobyte doswiadczenia, przeżyte przygody? Jednym z tym bardziej do twarzy inni gorzknieja i zamieniaja sie w spleśniale cytryny.

1 polubienie

Możemy sobie proponować, a decyzja i tak należy do Ciebie.
Ja na przykład jestem wzrokowcem i lubię jak awatary są wypełnione, czasami zdarza mi się szukać kogoś po awatarze, a nie nicku.
Może pokaż nam, jak zmieniłaś się na przestrzeni lat i wyraź to właśnie awatarem.

2 polubienia

Dobrze jak awatar jest charakterystyczny, bo faktycznie latwiej sie szuka po “logo” niż nazwie.
Co od lat wykorzystuja agencje reklamowe proponujace ideogramy zamiast pelnych nazw marek produktów.

1 polubienie

Ja diabła na żabę nie zmienię

3 polubienia

Moj avatar nie stanowi dokumentacji jakichkolwiek zmian.Kiedys było to zdjęcie z Gran Canarii,z którego byłem nawet dumny :wink:
Potem…Człowiek kina którego kilka cech i postaw,bardzo mi swego czasu,przypadlo do gustu.
W międzyczasie była jeszcze Medusa,Caravaggia,przez kilka tygodni.Mimo mojej wielkiej fascynacji tym malarzem,byl to efekt dość przypadkowy aby tylko nie było pustego miejsca z jakaś litera…

Mój nick oraz awatar nie były dziełem przypadku i chwilę poświęciłem, żeby to do mnie pasowało i współgrało z tym, kim obecnie jestem … ale w tej kwestii nie miałem aż tak egzystencjonalnie głębokich przemyśleń, jak Ty. :wink:

1 polubienie

Poniżej przegląd moich wszystkich awatarów jakich używałem na starym i nowym Pytamy. :slight_smile: Które pamiętacie? Który najładniejszy?
Avatar

2 polubienia

Tego kota z turkusowymi oczami, ale czy tego jeszcze ktos nie używał?
Niekoniecznie na “pytamy”?

1 polubienie

Używała go Poes na innym forum.

Mi się aktualny misiaczek podoba.

1 polubienie

Ja raczej kojarzę z jakimś forum zwiazanym z kotami. Też sporym i o ile dobrze pamietam pod “patronatem” WP.
Jakie tam awantury odchodziły między “milosniczkami” kotów? Dobrze, że sierść z ekranu się nie sypała…
A na szczescie koty maja w zależności od wersji 7 lub 9 żyć i łapy, żeby zwiać jak im się nie podoba :laughing:

najbardziej to chyba tygrysa (być może miałeś go nawet najdłużej?) kociaka ze skrzydełka zupełnie nie kojarzę.

A z pozostałych kont? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pamiętam globus, tygrysa, kotka ze skrzydełkami i kota z turkusowymi oczami.
Najładniejszy? Zdecydowanie tygrys.
Który do Ciebie pasuje, a zarazem najładniejszy? Zdecydowanie obecny misiek Plushak :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Kryptoreklama…
image

2 polubienia

Oj tam :joy:

1 polubienie

images (1)

Prosz…

1 polubienie