Jak sobie wyobrażacie poszczególnych użytkowników...

na podstawie ich tekstów, poglądów? Bo przecież nie wszyscy sie tu widzieli w realu (ew. w tesco XD).
Część osób wydaje się być charakterystyczna jak np. arinkao, tensor, elsie, collins, malita. Ich najłatwiej sobie wyobrazić.
Taka arinkao to dla mnie charakterna góralka z warkoczykami i czerwonym licem :stuck_out_tongue:
Jest też harmonik - temat rzeka. Freak gadający do drzew i chmur. Myślący o wszechświecie. Typ odludka. Głosiciel nowego słowa.
Malita - kobieta sukcesu, zadbana. Typ celebrytki.
Elsie - miła, starsza pani, troszkę nie nadążająca za światem. Domatorka.
Collins - stary audiofil. Bez winyla nie przeżyje ani jednego dnia. Podróżnik.
Leone - optymista po przejściach. Stary człowiek i wciąż może. Ceni stabilizację, rodzinę i swój ogród.
Tensor - ojej. Buntownik okiełznany przez kobiete i dziecko. Trzyma się ale gdzies tam czai się pierwotny instynkt.

Ciąg dalszy nastąpi.

7 polubień

Dziwne ale jakies dwa dni temu o tym myslalam
Chcialam nawet zadac podobne pytanie, ale jakos tak wyszlo…

2 polubienia

Ata-ata - kociara i tez raczej domatorka. Więcej grzechów nie pamiętam XD

2 polubienia

Domatorka z przymusu (zdrowie), ale kiedys zwiedzilam kawal swiata

3 polubienia

Devil - ujarany gość w czapeczce, zawsze z piwkiem na biurku obok kompa, przegladajacy od rana spora dawke newsow, przeklinajacy pod 3-dniowym zarostem na kolejne afery z ksiezami, z dosc sporym jednak dystansem do siebie i swiata, nie oceniajacy innych z gory, na pewno wiecej sie śmieje, niz wskazywalyby na to emotki w jego wypowiedziach, potrafiacy dyskutowac argumentujac swoje wypowiedzi.

10 polubień

A jak wyglada Leon,masz w Awatarze,nie musisz wymyslac))

4 polubienia

Zgadza się. Jeszcze warto dodać - rowerzysta i metalowiec.

Rowerzysta - nie mylić z pedałem.

4 polubienia

Oprócz Devila, krokodyla i joko wiem jak wszyscy wyglądają i nie muszę sobie ich wyobrażać. Warkoczyków nie noszę, chyba że jeden francuski. Wyglądamy lepiej niż myślisz, oprócz małych wyjątków to naprawdę ładni ludzie.

6 polubień

Ale ja nie mówię że nie wyglądacie ładnie.

1 polubienie

Na pewno myślisz że jesteśmy brzydsi niż jesteśmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Gumowy krokodyl - gówniarz stroniący od rówieśników, nie ogarnia języka kraju w którym żyje, odludek, kozak w necie. Raczkujący korwinista.

:stuck_out_tongue:

9 polubień

Mój znajomy ma żonę góralkę. Jest piękna. A śpiewa tak że wygrałaby każdy prestiżowy konkurs. Troszkę już miastowa się zrobiła bo musiała. Tradycje jednak zachowała. W domu i wychowaniu.

3 polubienia

Haha , chce zobaczyć Ciebie @anon78353551 z tym plecionym warkoczykiem , rumiencem i kiecce
w kwiatuszki , hej :stuck_out_tongue:
Takie pytanie już było kilka lat temu , ktoś napisał o mnie : sympatyczna starsza pani z kokiem i dużo pierścionków na palcach.

4 polubienia

Ty się nie odkryłaś bym cię mógł w skrócie scharakteryzować :wink:

2 polubienia

Wiesz że nie chodzę w tych kieckach… :slight_smile:

3 polubienia

Bez kiecki?? To zimno musi byc;D

2 polubienia

Vera - studentka z “jajami”. Stresuje się w ważnych monetach ale też potrafi zaszaleć. Otwarty umysł. Nie tam jakaś Kaja Godek. Ambitna.

7 polubień

@Devil a nie możesz mnie sobie wyobrazić w ubraniu ? Nie każ mi się odkrywać , nie zniesienie tego widoku .

1 polubienie

Ewa w raju nie miała ubrania.

2 polubienia

Raz byś mogła , niech kolega ma frajdę :stuck_out_tongue:

3 polubienia