Jak tam w Polce?

Nie do końca wiem co masz na myśli :confused: Możesz doprecyzować ?

To zrezygnowal?
Wolal chronic kumpli, bo jakby doszlo do przesluchan w PE to nie wiadomo jakie tam by padly nazwiska?
Zalatwia mu jakas fuche na antypodach?
A zona pojdzie “w polityke” jako ciezko doswiadczona losem biedula :laughing::wink:

3 polubienia

Bo nie do końca wiem o co ci chodzi :wink:

@okonek @Devil Zaczynam podejrzewać, że to wszystko było ukartowane, żeby co poniektórych polityków skompromitować. Rozbawił mnie też komentarz w TokFm: Policja poprosiła obecnych panów o wylegitymowanie się, a oni poprosili o czas na ubranie majtek…

4 polubienia

@Antykwa W moim radio też mówili, że uciekał po rynnie…

2 polubienia

Akurat na Wegra trafilo? :wink:
U mnie podawali, ze uciekal “desague” ale to moze byc od rynny po rure kanalicyjna

1 polubienie

@Daniel86 Teoria o której piszesz wydaje się całkiem prawdopodobna. Opisuje to Martel w “Sodomie” jako dość charakterystyczne zjawisko dotyczące KK. Nie do końca rozumiem stwierdzenie: że tak potoczyła się jego kariera - po prostu poszedł tam gdzie mu się opłacało, a że “trochę” niezgodnie ze swoimi poglądami - no cóż… czasem tak bywa…

1 polubienie

@anon52897632 F.Martel

1 polubienie

@okonek Dobry artykuł. Ciekawy człowiek ten lekarz.

1 polubienie

Wydaje mi się że wyraziłem sie jasno i jednoznacznie.

W onecie wyczytałem że jego zona już siedzi w polityce. Jest w składzie ichniego trybunału konstytucyjnego.
Coś mi sie tu kojarzy.

4 polubienia

Niestety nie wiem do której wypowiedzi się odnosisz :confused: Przycytuj bo wydaje mi się, że coś ci się pomyliło :confused:

Gdyby kaczyńskiemu jeszcze stawał, to może i on by się na party załapał? :wink:

3 polubienia

Sama sobie to wyjaśniłaś. To właśnie miałem na myśli.

1 polubienie

W Polsce może nie ma takich odkryć, ale za to mamy inne problemy …

czyzby Roza von Thun (de domo Wozniakowska) z Roza Luksemburg (wlasciwie Rozalka Luxenburg) sie Zerro pomylily?

2 polubienia

To jest ten moment, w którym nie wiem o co chodzi :wink: ?

2 polubienia

Słowo demokracja w gębie Ziobry, to obelga.

2 polubienia

On nie jest kryptogejem. Jest po prostu pedałem. I jeszcze zoofilem.

1 polubienie