Jak tam w Polce?

Bo wczoraj w głównych wydaniach dzienników i dziś w programach sniadaniwych mieli uzywanie.
Moze dlatego, ze Węgier? :joy::joy::joy:
https://magazyn.wp.pl/film/artykul/jozsef-szajer-to-klasyka-dlaczego-kolejny-homofob-okazal-sie-gejem

2 polubienia

Hipokryzja + długa rozłąka z rodziną. A potrzeby są duże.

1 polubienie

to chyba nie dokonca tak.
znam wielu ludzi dlugp pozostajacym bez rodzinu i do chlocow ich nie ciagnie
a juz tackich wrzeszczacych o wartosciach rodzinnych i religijnych to jakis odsetek tego chyba w kazdej grupie jest?
wlasciwie jak sie grupka doroslych chce pobawic to mi nic do tego
tylko niech nie robia z siebie swietych i mie przekraczaja granicy prawa w kwestii robienia balangi w kwrantannie

1 polubienie

Dyplomatami są w parlamencie. Po robocie mogą być sobą.
Polak organizuje. Dobrze że naszym się powodzi na zachodzie.

2 polubienia

nie Polak a Zyd :wink:

1 polubienie

Chciałaś napisać “Jak tam w Polszy” :wink: Ewentualnie PiSlandzie :wink:

Aaa … Właśnie miałem kilka dni temu zadać na temat tego incydentu, ale tak jakoś zapomniałem …

Właśnie wzrosły moje podejrzenia co do tego, że Kaczyński też może być kryptogejem :wink:

1 polubienie

https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/bruksela-policja-przerwala-nielegalne-seksparty-z-udzialem-bylego-europosla-fideszu,1040025.html

Widać można być gejem i zwalczać LGBT hehe … Właśnie dlatego nigdy nie rozumiałem LGBT … W sensie nie, że wrogo się do nich odnoszę tylko czasem po prostu nie rozumiem ich światopoglądu …

Ale tutaj akurat rozumiem, że chodziło o pieniądze hehe XD

Ciekawe co Wiktor Orban na to i w ogóle Fidesz …

1 polubienie

O kurde … Dopiero teraz zacząłem czytać co wstawiła okonek i naprawdę polecam to przeczytać … Niezwykle ciekawie …

Też chciałam zadać to pytanie ! :upside_down_face: Fajnie podsumował sprawę redaktor w moim radio: Węgierskie prorządowe media podały, że Pan Polityk został zgarnięty, bo wbrew zakazom związanym z pandemią COVID, brał udział w nielegalnej domówce…

1 polubienie

@Devil Organizator dementuje swoje polskie pochodzenie… Podobno powiedział że jest Czechem! :joy:

2 polubienia

@anon52897632 Przeczytaj sobie książkę “Sodoma” - gruba, ciekawa kniga - właśnie w tym temacie.

1 polubienie

Też bym się wstydził.

1 polubienie

A kto tą Sodomę napisał ?

W Polsce dużo o tym mówiono, choć oczywiście niekoniecznie w mediach prorządowych.

Istnieje teoria, że to właśnie kryptogeje mogą być największymi homofobami, że niby to rodzaj zasłony dymnej (on nie może być gejem, bo on walczy z gejami).

Druga sprawa, że ten europoseł był w partii narodowo-chrześcijańskiej, bo tak potoczyła się jego kariera, a nie dlatego, że ta partia odpowiada jego poglądom.

5 polubień

Nie co chcialam napisac to napisalam.
Moze niektorym marza sie jakies polsze czy pislandy, ale dla mnie ciagle jest to Polska.

1 polubienie

Widać masz nieprawdziwe zwyobrażenia o ojczyźnie na dalekiej hiszpańskiej obczyźnie :rofl:

Juz Orban go wywali z partii, ale zdaje sie mandatu europosla odebrac mu nie moze.
A Europarlament do tego co pod koldra sie nie wtraca, a ukarac za zachowanie zwiazane z przekroczeniem prawa moze od nagany po ostra kare pieniezna.
A moze sie okazac, ze i na Wegry wroci jako meczennik?
Wielu ludziom podoba sie zycie “w seksualnej szafie”, cywili czy ze zwiazkow religijnych, wiec z LGTB im zdecydowanie nie po drodze.

1 polubienie

Hihi, taki Czarnecki na przyklad?

1 polubienie

Bądź @anon52897632 konsekwentny, albo to party odbywało się w piwnicy (jak piszesz) albo Szajer uciekał po rynnie (jak w załączonym filmiku). Jedno z drugim trudno pogodzić.
A konsekwencje przygody są poważne: zrezygnował z europosłowania, wyrzucono go z partii, a nie wiadomo jeszcze co jego żona na to.

3 polubienia