Jak to się dzieje?

Uciekł mi odcinek serialu w TV. Tragedii nie ma, ale sięgam do IPLI, uruchamiam i … koszmar.
Sekunda, dwie filmu i przerwa na transmisje danych, sekunda, dwie i przerwa … itd. Tego się nie da oglądać. Ale nie w tym rzecz. Po dziesięciu minutach filmu ( a dwudziestu oglądania) przerwa na reklamę. I ta reklama, proszę sobie wyobrazić, leci pięknie jak w TV albo w kinie, bez przerw, potoczyście, głośno i radośnie. Po tym samym łączu, z tej samej IPLI.
Dlaczego tak jest - rozumiem, wszak reklama jest ważniejsza od tego co chcemy oglądać. Nie mam jednak pojęcia JAK to się dzieje, jak to jest zrobione?
Ktoś wie?

1 polubienie

@Devil bedzie wiedzial (to pewnie jego pazury…)!

1 polubienie

Tak się wymusza wersję płatne.

6 polubień

Poważnie mówisz że taka transmisja jest sztucznie robiona?

Zauważam to w różnych tego typu mediach. Jak zapłacisz to nagle wszystko hula. Albo po prostu treści darmowe są przeciążone. Zaniżają transfer.

3 polubienia

Czasami oglądam seriale z ipli i tego nie ma, a mam internet mobilny z TMobile :slight_smile:

Mysle, ze nasz diabelek ma racje.

3 polubienia

Sklaniam sie do zdania @Devil, wymuszanie wersji platnych. To nie tylko na IPLA sie zdarza. Druga metoda jest wiecej reklam niz tresci.

2 polubienia

Byłbym gotów przyznać że chociaż częściową winę ponosi mój stareńki sprzęt, ale trudno mi przyznać że on reklamy bardziej lubi.
Poza tym przy korzystaniu z VOD tak wyraźnych objawów nie zauważyłem.

1 polubienie

Z IPLA korzystam nagminnie, ale płacę za premium. Player jest gorszy, chyba, że ustawię niską jakość. Próbowałeś im dać dychę, u mie nie muli…?

1 polubienie

I głośniejsze. Najbardzij wqrwia gdy reklama zaryczy znienacka.

3 polubienia

a to wszedzie tak robia, nie tylko w necie

2 polubienia

Nie próbowałem Ipli przekupić dychą ani dwiema. Obiecuję sobie że nie będę tego czynił również w przyszłości. Nie porzucam nadziei że przyjdzie czas iż Ipla mnie będzie chciała przekupić.:crazy_face:

1 polubienie

To i tak dobrze, u mnie Ipla mówi, że wszystko ma tylko płatne. Ale nie za pojedynczy film, tylko od razu za cały pakiet :frowning: