Jak ubierzecie sie na Swieta?

Ja i tak siedze w domu, to nic mi do tego Ale moj wnuczek ma juz swiateczny garnitur:

Najbardziej mi sie podoba PUPA!!! :joy:

Za krampusa.

1 polubienie

A nie jedziesz do Juli na swieta?
Jak widze to teraz twoj standardowy temat :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zwariowana babcia jestes i tyle. Tylko patrzec a bedziesz smigac z wnuczkiem na hulajnodze:
image

1 polubienie

Nie wiem, ale chodzenia na golasa nie przewiduję.

1 polubienie

@elsie :crazy_face:
Czekam az na pytamy pojawi sie seria postow pod tytulem
BABCIA-NEWS
image

3 polubienia

a to zalezy od pogody i kto przyjedzie z sasiadow - jak bedzie wypad na plaze to na pewno cieplo. :wink:
swietowania specjalnego nie przewiduje, prawdopodobnie lapek bedzie zalogowany na forum, wiec jak ktos sie bedzie czul w obowiazku podzielic sie radosna nowina, ze jest o rok starszy…

2 polubienia

Na plaze??? :dizzy_face:
To jakie u was sa temperatury w swieta?

mrozow nie ma, w nocy rzadko spada ponizej 4-5º w tym okresie.
zobaczymy jak w tym roku, bo przy tych zawirowaniach rownie dobrze moze padac deszcz.
a tu zabawy sylwestrowe zaczynaja sie po polnocy - spedzenie samego sylwestra gdzies w plenerze nie jest niezwykle.
w miastach i wiekszych miasteczkach przygotowuje sie imprezy na placach zaczynajace sie poznym wieczorem i konczace sie ok. 1 po polnocy. w naszej wiosce do tej pory spontanicznie we wlasnym zakresie bywalo.
ale 1 stycznia jedynymi czynnymi knajpkami sa chinskie (jest ich sporo), bo ich europoejski Nowy Rok to czas zniw :wink:

1 polubienie

edit, no nie, ja w Australii nie mieszkam, tam pewnie plaza party z noclegiem bo lato maja.

2 polubienia

Ja TEZ!!! :grin:

1 polubienie

Babcie zwykle sa zwariowane! Nie jade, musze podreperowac nogi…

1 polubienie