Jak ustawić wyszukiwarkę?

ja nie twierdze, ze dzialo sie cos zlego, ale ja tam czasem lubie miec ulozone po swojemu.
reklamy wywalilam na wejsciu, a reszte bez paniki ulozylam jak chcialam.
moj szczezl poltora roku temu - lezy w naprawie, ale zdaje sie dopoki sie nie rusze i nie poszukam wiatraczka do niego sama to naprawiacz (aktualnie na urlopie) bedzie bezradny. bo on rozkreci maszynke, zlozy, ze mu czesci zamiennych nie zostanie, ale jak juz ma cos zdobyc a nie ma tego w hurtowni to np. napisanie do producenta jest poza zasiegiem jego myslenia. ot Hiszpania.

1 polubienie

Kidys mialem powazna awarie patopa HP,
Sprzedawca wyslal do producenta,wymieniki,wg.specyfikacji,wszystko pozao budowa.

moje lapki to HP - duza solidna firma, nawet jak cos ma wiele lat to producent stara sie jednak czesci zamienne trzymac.

1 polubienie

Od lat korzystam z Hp moge powiedziec,ze niezawodny

Spróbuj w innej przeglądarce…

u mnie naprawde mocno eksplatowany wytrzymal prawie dziewiec lat. przedtem mialam bardzo dlugo stacjonarne.
wczesniej wiekszosc byla sluzbowa to nie zwracalam uwagi na marke, byle dzialalo, i tak co jakis czas byly wymieniane razem z praca.

Stacjonarny mam akurat skladaka,laptop juz HP, tablet samsung,tez niezla firma.

1 polubienie

ze stacjonarnego to ja korzystalam chyba ze dwanascie lat temu (ni liczac czasem kawiarenek internetowych.
kotka tylko byla nieszczesliwa jak kupilam lapka bo monitor mialam duzy i kineskopowy, swietne miejsce do kociego spania. a tak pozostawalo ulozenia sie na biurku. lub co gorsze na klawiaturze.

1 polubienie

Jeszcze w Polsce pracowalem na Simensach,ale to inna bajka,komputery przemyslowe.

to czas zaprzeszly - ja pamietam jeszcze Elwro i ruskie RIAD na kradzionej “licencji” IBM.

RIADa pamietam,oj zajmowal spore pomieszczenie,i ciagle cos nawalalo))

1 polubienie

Zadzwoń do tego partacza i powiedz mu że zepsuł komputer bo jest po niemiecku. Niech przyjdzie ustawić i spada.
Jak bedzie zarzucał dupą to wystaw mu opinię na necie. Jak zrobi i przeprosi to daj mu spokój.

2 polubienia

Cała Kaśka góralka :smiley:

3 polubienia

Przecież to jego wina. Jak chce być dobrym fachowcem to niech naprawi błąd i przeprosi. Tak powinno być, hej !

2 polubienia

Okej :smiley: Szukam modelu nowego laptopa, bo ten nie wiadomo kiedy padnie, a taki był ładny i w ogóle :smiley:
Muszę wyczaić jakiś ładny i dobry i naj :smiley:

1 polubienie

Szukaj ale póki nie masz to zadzwoń jutro do niego. Nie zaszkodzi.

1 polubienie

Już sobie naprawiłam, ale co się przy okazji nazagłębiałam w różne zakamarki, że w sumie cieszę się, bo w życiu bym tam nie zajrzała i nawet nie wiedziała, że takie coś w sieci siedzi :smiley:

2 polubienia

To masz satysfakcje, zdolniacha :slight_smile: Ja też nieraz wyszłam z komputerowej opresji dzieki Pytamy.

1 polubienie

Też korzystałam :slight_smile:

A my z Leosiem sobie przy okazji Twojego pytania stare czasy powspominalismy :smile:

2 polubienia