Jak Wam się podoba taki pomysl?

Badzo ładny avatar, wracaj do niego szybciutko :purple_heart::purple_heart::purple_heart:

Oj nie, fioletowy jest OK

No i masz babo placek zmienił awatar, gdzie się podział ten przepiękny uśmiech fioletowy?

1 polubienie

Specjalnie ten kolorek ukrył jak zaczęłyśmy go chwalić. Pewnie nas nie lubi.

2 polubienia

Ktoś mu puścił “Jestesmy jagódki, czarne jagódki…” i pewnie się piosenka nie spodobała…

2 polubienia

To @okonek zaczęła, ale masz rację…chyba nas nie lubi :sneezing_face: :cold_sweat: :disappointed_relieved: :sob: :cry:

1 polubienie

Teraz to on na pewno nie da fioletu. Tyle już o nim napisaliśmy.

1 polubienie

Nie znam tej piosenki :worried:

1 polubienie
1 polubienie

Piosenka jest śliczna. Bardzo mi się spodobała! :grin:

3 polubienia

Zagramy coś co lubi

2 polubienia

Może doceni i da ten fiolecik. :wink:

2 polubienia

Przesłuchałem, tej wersji nie znałem.

Ale polecam tą wersję, jak ta Ci się podoba?

Dodam, że jestem na bieżąco z takimi hitami, bo mój maluch (rok z wielkim hakiem) właśnie takich słucha w przerwach od reggae …

4 polubienia

Prawdziwy hicior

2 polubienia

Teraz jeszcze puszczę tu jakiś przebój Fogga i ktoś może dostać od tych hitów rozdwojenia jaźni … :grin:

3 polubienia

a resztę na głowę :joy: :sunglasses: -ulubiony moment pewnie niejednego dziecka. :blueberries: Wer. kolegi @benasek bardziej mi się podba, bo można samemu dośpiewywać.

2 polubienia

U nas ze szwagrem ta reszta to było 0,7 …

3 polubienia

A co tak nieskromnie? Połówka to za mało?
:grin:

3 polubienia

Dodatkowym elementem wychowawczym jest brak możliwości zadawania pytania non stop w czasie śpiewania :face_with_hand_over_mouth: Należy jeszcze pokazywać oczka, buźki i sukienki gestami oraz co na głowę (byle nie w szyję)

2 polubienia

No bywało, że za mało. Ale nie rozgaduj o tym za wiele… Pomyślą, żem pijus i pijak …

3 polubienia