Jak Wam się podoba?

Obserwuję rozwój twórcy tego obrazu. Jest nim Krzysztof Gocek. Najpierw tylko mnie zaciekawił. Teraz naprawdę mi się podoba.

3 polubienia

Pierwszy raz słyszę o tym malarzu. A obraz w sobie to coś ma.

2 polubienia

Coś zamazane.

1 polubienie

Rodzaj wspołczesnego impresjonizmu.Ale musze przyznać że jest w tym coś fajnego.Np. przestrzeń.Coś jak Ogród w Giverny,C.Moneta…Czy jednak nie zanadto"nieokreślony"?
Impresjoniści malowali jednak wyrazniej :innocent:Nawet Pissarro.
Zresztą…Może moje pierwsze wrazenie było mylne?
Moze autorowi nie chodzi o impresjonizm?

1 polubienie

Jest jeszcze 1 w magazynie do kupienia.

https://artofpoland.pl/produkt/krzysztof-gocek-aleja-olej-akryl-plotno-na-plycie-18x13cm/

A o tym “malarzu” słyszałeś kiedyś?

Albo o tym?

2 polubienia

Nie znam tych obrazów, widzę je po raz pierwszy, albo nie pamiętam i ta druga wersja jest bardziej prawdopodobna, bo ja coraz więcej nie pamiętam. Ale piwa wypić nie zapominam.

1 polubienie

Możesz nie kojarzyć. To moje “dzieła”, ale z tego względu, że wiszą w garażu, to mogłeś nie widzieć.
Wiszą w garażu dlatego, bo wg mnie do domu się nie nadawają :grin:
Jeszcze jestem za maluśki, ale może kiedyś …

3 polubienia

Twojeeee…? Podobają mi się bardzo. Dlaczego w garażu, powinny być wyeksponowane. Gratuluję jeszcze jednego talenta. :+1:

1 polubienie

A daj spokój, Ty chyba jeszcze dziś nic nie wypiłeś … :grin:

Otwórz sobie browarka a przejrzysz na oczy. :grin:

Ale dzięki za dodanie ducha …

1 polubienie

Jak przyjadę mają wisieć w widocznem miejscu bo na to zasługują. Albo podaruj je mnie…, a sobie namalujesz następne… :stuck_out_tongue:

Byłem parę godzin ze żbikiem w dziczy, a teraz kończę Tyskie i zaraz będę wciągał pierogi z mięsem.
Tylko je muszę wstawić, najpierw.

1 polubienie

Nie no,pieprzysz teraz z wiatrem :innocent: :upside_down_face:
Ten młyn nad rzeką [zmartwień] jest Twój?
Oj,dogadałbyś sie z moją matką!
Dla mnie bomba.

3 polubienia

Kiedyś wpadnę na wystawę jak bilety nie będą drogie za bardzo…

2 polubienia

No nie … Aż musiałem sobie to ściągnąć. Masz @Conradus u mnie gratisowe wejście na wernisaż o ile takowy kiedyś zrobię. Jeszcze piwo w bonusie postawię. :grin:

3 polubienia

Dzięki.Na sto% przybędę…!

2 polubienia

Mój, mój, tzn przeze mnie namalowany. Sam młyn bardzo mi się spodobał, więc go namalowałem, ale już moje wykonanie spodobało mi się mniej. Więc wylądowało w garażu … Tak jak widać poniżej i nie jest to fotomontaż jak u @Conradus Jemu to nieźle wyszło.

IMG_20220717_202158a

3 polubienia

Całkiem niezły , tylko trochę zamazany.

1 polubienie

Tak obserwuję od lat Sebastiana Smarowskiego,mojego kumpla zresztą. W tej chwili jest w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich surrealistów a jego obrazy chodzą na aukcjach po 36 tysięcy. Pamiętam jak sprzedawał po 900 zł .
A że ostatnio do mnie wpadł z prezentami to tym bardziej dumna jestem…




2 polubienia

O kurde, całkiem niezłe.

pobrane (5)


654512_1x

2 polubienia