Jak widzicie przyszłość sceny politycznej Polski?

Widzisz, ja nie dzielę świata na lewicę i prawicę … Ja tylko wiem, że mimo wszystko lewica jest trzeźwiejsza niż prawica … A na pewno w Polsce …

I nie uważam, że lewica jest idealna, ale mimo wszystko chociaż kłamią jak wszyscy politycy to póki co nadal nie widzę normalnej partii wśród prawicy …

Bosak mimo wszystko daje pewne nadzieje, chociaż i on czasem gada bez sensu … Ale na pewno irytuje mnie mniej niż Korwin i nie dziwi mnie, że Korwin odpuścił już wielką politykę …

1 polubienie

Jednak problemy z odpowiednim identyfikowaniem polityki w Polsce doprowadzaja do tylu absurdow ze trudno wobec tego przechodzic spokojnie.
Powroce raz jeszcze do najglupszego ze wszystkich,choc to juz od dawna jest nudne.
Jak mozna pis nazywac prawica???
To ze ci ludzie identyfikuja sie z kosciolem,wlasciwie nic nie powinno znaczyc a juz absolutnie nic dla tych przemadrzalych pyskaczy dla ktorych,cytuje,“wiara jest sprawa wylacznie prywatna”.
I na tym praktycznie koniec skojarzen z prawa strona sceny bo wszystko poza tym,co pis robi,jest socjalistyczne i to wg.bardzo starych i sprawdzonych za komuny wzorcow.
Korwin ma juz swoje lata.Byl czlowiekiem o olbrzymich ambicjach a do polityki pchnal go nie kto inny jak Stefan Kisielewski.Obaj jednak w swych rachubach bardzo sie pomylili bo polskie spoleczenstwo,zdemoralizowane latami komuny,potrafilo sie wsciec by ja obalic ale zyc potem bez tego socjalizmu juz nie potrafi.Wszystko co mielismy po 1989 roku to tylko delikatne roznice odcieni.Taki Hausner z SLD,czlowiek wrecz znakomity na swoim stanowisku,byl sto razy bardziej prawicowy niz jego nastepcy z innych ugrupowan.I to wlasciwie starczyloby by dostac zawrotu glowy :grinning:

1 polubienie

Przy tej klasie politycznej? Przy selekcji negatywnej, gdzie popychadła i czapkownicy lądują na stanowiskach, a niepokornych się łamie… W kraju gdzie kompromisem się pogardza? Gdzie gadające głowy powtarzają przekazy dnia i usprawiedliwią każdą niegodziwość…
Przyszłością jest rozbiór.
Jesteśmy tak samotni w tym chocholim tańcu, że nikt po nas nawet nie zapłacze…

2 polubienia

Nie myl rozdawnictwa z socjalizmem